Reklama:



Inżynier Projektu, Skawina

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2167720007
Free
Inżynier Projektu, Skawina
Poland, Małopolskie, Skawina,
Zmodyfikowano May 24, 2024

Opis

W DEME wspólnie pracujemy nad najnowocześniejszymi technologiami w wymagającymi szybko zmieniającym się świecie. Poprzez nasze działania w sektorach pogłębiania, projektów off-shore, infrastruktury i ochrony środowiska, pracujemy nad dostarczaniem rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych klientów, pomagając im być bezpieczniejszymi, bardziej opłacalnymi i zrównoważonymi. Teraz możesz pomóc nam obrać kurs na przyszłość inżynierii morskiej podczas swojej podróży z DEME jako inżynier projektu. 
Twoje obowiązki Jako inżynier projektu będziesz ważnym ogniwem łączącym nasz zespół projektowy z załogą na pokładzie jednego z naszych statków. Będziesz współpracować z nimi w celu przygotowaniai zaplanowania operacyjnego wykonania prac, codziennie sprawdzając postępy i optymalizując wydajność.  Będziesz współpracować z naszymi kierownikami projektów i kapitanami statków, aby realizować najnowocześniejsze projekty, które pomagają sprostać najtrudniejszym wyzwaniom na świecie. Będziesz zapewniać realizację celów na czas i zgodnie z budżetem, a także dbać o to, by nasze statki otrzymywały wsparcie logistyczne niezbędne do realizacji naszych projektów.
Jest to ekscytująca okazja, aby zostać specjalistą, zdobywać doświadczenie w szybko rozwijającym się zespole i mieć wpływ na przyszłościowe projekty morskie. 

Twój profil• Jesteś wykwalifikowanym inżynierem budowlanym lub przemysłowym, najlepiej w dziedzinie budownictwa lub elektromechaniki.• Interesujesz się inżynierią morską i hydrauliczną.• Budżetowanie, obliczanie i/lub wykonywanie robót budowlanych to coś właśnie dla Ciebie.• Twoje umiejętności komunikacji są na najwyższym poziomie.• Możesz podróżować w ramach rotacji lub elastycznie pracować z naszej siedziby głównejw Belgii.• Potrafisz płynnie posługiwać się językiem angielskim w mowie i piśmie.

Czego możesz się spodziewać• Nie ma dwóch takich samych dni: realizując projekty na całym świecie w wielu sektorach, zawsze mamy coś nowego do dodania do naszego 140-letniego doświadczenia w branży. • Wspaniali współpracownicy: niesamowity, międzynarodowy zespół w pełni oddany wspólnemu odkrywaniu nowych horyzontów. • Środowisko, w którym można się rozwijać: idealne połączenie swobody tworzenia własnej roli i współpracy, wspierający zespół. • Ciągły rozwój: ścieżka szkoleniowa umożliwiająca rozwój osobisty i zawodowy.• Odkrywanie: możliwość rozwoju i odkrywania własnych horyzontów w lokalizacjach na całym świecie.• Rozbudowany program mobilności zapewniający zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.• Środowisko zorientowane na ludzi z interaktywnym programem zdrowotnym i koncentracją na dobrym samopoczuciu pracowników.
Co dalej? Podekscytowany? Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w DEME lub poznać inne stanowiska? Wejdź na https://careerday.deme-group.com/poland/ i zapisz się na nasz Dzień Kariery! 
27 stycznia zaprosimy kandydatów, których umiejętności i doświadczenie odpowiadają dostępnym stanowiskom, na nasz Dzień Kariery w Radisson Hotels w Gdańsku, abyś mógł dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda praca w DEME, a my będziemy mogli lepiej Cię poznać. Możliwe, że w ciągu 7 dni otrzymasz propozycję kontraktu, aby móc rozpocząć podróż z DEME.  Dodatkowe informacje: Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Inżynier projektu

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: