Reklama:Java Developer, Kraków

Ostatnia aktualizacja 2024-05-21
Wygasa 2024-06-21
ID #2157500926
Free
Java Developer, Kraków
Poland, Małopolskie, Kraków,
Zmodyfikowano May 16, 2024

Opis

Technologies-expected : Java Spring Spring Boot AWSGoogle Cloud Platform technologies-optional : Tomcat Docker Kubernetes Open Shift about-project : Rodzina API, która posłuży jako centralny integrator dla ponad 150 kluczowych usług.

Nasz cel to zapewnienie klientom prostego i wygodnego interfejsu, który umożliwi im łatwy dostęp do bogatych funkcji, takich jak wyszukiwanie lotów, mapy miejsc i zakup biletów.

Stack technologiczny: Java 11, Spring, Spring Boot, Hibernate, Webservices, AWS/GCP, REST API, Tomcat, Maven, Docker, Kubernetes responsibilities : Do głównych zadań w projekcie będzie należało pisanie wysokiej jakości kodu, jego debugowanie oraz pisanie unit testów.

Pomoc w opracowaniu dokumentacji technicznej.

Nowe funkcjonalności 85% vs utrzymanie 15%.

requirements-expected : Minimum 4 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji w Javie.

Znajomość Spring/Spring Boot.

Doświadczenie w pracy z technologiami chmurowymi AWS lub/i GCPZnajomość i doświadczenie w pracy z REST Web Services Język angielski na poziomie B2 offered : Dołączysz do firmy stworzonej przez inżynierów dla inżynierów, która istnieje na rynku od 14 lat.

Obecnie zatrudniamy ponad 550 osób.j-labs to stabilność i długofalowa współpraca – około 20% załogi to osoby pracujące już ponad 5 lat!Eksperci przyciągają ekspertów – średnie doświadczenie naszych inżynierów wynosi 9 lat, a 30% zostaje zatrudnionych z polecenia.

Stawiamy na knowledge sharing i rozwój.

Organizujemy Talk4 Devs, meet’upy, dajemy Ci przestrzeń do budowania swojej marki osobistej jako prelegent, czy prowadzenia własnych projektów, których rezultaty możesz przedstawiać m.in na naszym blogu.

Dołączysz do Gildii Technologicznej lub stwórz własną – nasze community zrzeszają specjalistów w obszarach: Java, Kotlin,.

NET, Frontend, Management, Dev Ops, Quality Assurance Mamy zakodowane, że jest czas pracy i czas nie pracy, więc bardzo dbamy o to, aby work life balance został zachowany.

W 2023 roku otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work (aż 80% odpowiedzi w ankiecie dotyczącej różnych obszarów wybierało najwyższe noty, jesteśmy w pierwszej 10 firm z najlepszym wynikiem).

benefits :możliwość pracy zdalnejspotkania integracyjne

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Java developer

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: