To zlecenie wygasło.

Reklama:Kasjer-sprzedawca Dyskont Paliwowy, Siechnice

Ostatnia aktualizacja 2024-06-14
Wygasa 2024-06-14
ID #2187790671
Free
Kasjer-sprzedawca Dyskont Paliwowy, Siechnice
Poland, Dolnośląskie, Siechnice,
Zmodyfikowano June 10, 2024

Opis

Kasjer-Sprzedawca Dyskont Paliwowy Miejsce pracy: Siechnice Twój zakres obowiązków Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie z najwyższymi standardami obsługi; Dbałość o estetyczny wygląd oraz właściwy sposób ekspozycji towarów; Dbanie o porządek na stacji; Obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur; Właściwe prowadzenie dokumentacji.

Nasze wymagania Otwartość na kontakt z klientem, Zaangażowanie w wykonywaną pracę, Gotowość do pracy zmianowej.

Mile widziane Książeczka do celów epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

To oferujemy Atrakcyjne wynagrodzenie, Premię uznaniową za wyniki i zaangażowanie, Premię za polecenia pracownicze, Umowę o pracę– elastyczne podejście dla osób uczących się, Elastyczny system zmianowy, Profesjonalne wdrożenie na stanowisko pracy, Benefity: Zniżkę na paliwo, na posiłki z oferty gastronomicznej stacji, Medicover Sport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna.

Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie zniżki na firmowe produkty i usługi spotkania integracyjne kawa / herbata inicjatywy dobroczynne GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Witaj w Citronex Trans Energy Sp.

z o.o! Dołącz do Naszego zespołu w Dyskoncie Paliwowym w Siechnicach jako Kasjer/Sprzedawca! Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy i chcesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe, to jest miejsce właśnie dla Ciebie! Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kasjer-sprzedawca dyskont paliwowy

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: