Reklama:Kierowca C+e, Gdańsk

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2214817409
Free
Kierowca C+e, Gdańsk
Poland, Pomorskie, Gdańsk,
Zmodyfikowano June 30, 2024

Opis

Kierowca C+E Miejsce pracy: Gdańsk Twój zakres obowiązków Dbałość o wizerunek firmy Dbałość o powierzony sprzęt Nasze wymagania Prawo jazdy kat.

C+E Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie Aktualne badania psychotechniczne i kurs na przewóz rzeczy Karta Kierowcy To oferujemy Czego możecie oczekiwać od nas: Tego nie ma u konkurencji !!! : Pełnopłatne urlopy !! wynagrodzenie wypłacane w całości na konto !! odprowadzane wysokie składki emerytalne !! Również : Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o prace, Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, Praca z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy kierowcy, Flota Mercedes MP5 Opis stanowiska pracy na Biedronce Praca polegająca na dostarczaniu towarów spożywczych z centrum dystrybucyjnego biedronki znajdującego się na terenie Gdańska ul.kartuska 491 do poszczególnych sklepów na terenie trójmiasta i okolic.

• Praca kierowcy ciągnika siodłowego + naczepa izoterma • Miejsce pracy: Trójmiasto i okolice (TRASY MAKS 80 km w jedną stronę) • Pauzy dobowe w domu • Praca w systemie zmianowym EF TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Firma EF Transport zatrudni kierowców do dystrybucji biedronki.

Poszukujemy kierowców C+E kat C, C+E 5500 - 7000 zł netto Praca w systemie 4/2 (4 zmiany pracujących / pauza 45h )

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kierowca c+e

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: