Reklama:Kierowca Ciężarówki , Braniewo

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2212061169
Free
Kierowca Ciężarówki , Braniewo
Poland, Warmińsko-Mazurskie, Braniewo,
Zmodyfikowano June 28, 2024

Opis

Kierowca ciężarówki  Miejsce pracy: Braniewo Twój zakres obowiązków Prowadzenie ciężarówki zgodnie z przepisami drogowymi i zasadami bezpieczeństwa Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z zleceniem i instrukcjami Kontrola stanu technicznego pojazdu oraz monitorowanie poziomu paliwa i innych płynów Wypełnianie dokumentacji przewozowej, takiej jak karty drogowe, faktury i noty przewozowe Utrzymywanie czystości i porządku w kabinie ciężarówki Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji pojazdu w razie potrzeby Podejmowanie działań awaryjnych w przypadku nieprawidłowości technicznych lub wypadków Przestrzeganie harmonogramu dostaw i terminów Komunikowanie się z dyspozytorem w celu uzyskania informacji o trasie i ewentualnych zmianach w dostawach Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy i odpoczynku kierowców Dbanie o bezpieczne przechowywanie towarów na czas transportu Zachowanie wysokiej jakości obsługi klientów Reagowanie na sytuacje kryzysowe, takie jak awarie pojazdu, problemy z dostępnością towarów, błędy w dokumentacji, etc.

Zgłaszanie wszelkich problemów prawnych, technicznych lub operacyjnych swojemu przełożonemu czy działowi odpowiedzialnemu za logistykę Utrzymywanie regularnego kontaktu z bazą logistyczną i raportowanie postępów w dostawach Nasze wymagania Zaświadczenie ADR - Cysterny Posiadania ważnego prawa jazdy kategorii C+E oraz certyfikatu kwalifikacji zawodowej (kurs kierowcy zawodowego) Doświadczenie w prowadzeniu ciężarówek, preferowana jest praktyka w transporcie międzynarodowym Znajomość obowiązujących przepisów ruchu drogowego oraz przepisów dotyczących przewozu towarów Umiejętność odpowiedzialnego i bezpiecznego prowadzenia ciężarówki, w tym utrzymania bezpiecznej odległości i dostosowania prędkości do warunków drogowych Umiejętność obsługi urządzeń i systemów stosowanych w ciężarówkach, takich jak tachograf, nawigacja GPS czy systemy telematyczne Zdolności komunikacyjne i umiejętność współpracy z innymi kierowcami na drodze oraz personelem obsługującym załadunek i rozładunek towarów Sumienność, punktualność i zaangażowanie w powierzone obowiązki Zdolność do pracy w zespole oraz podejmowania indywidualnych decyzji w sytuacjach pilnych i niespodziewanych Dobra kondycja fizyczna, zdolność do długotrwałego siedzenia za kierownicą oraz utrzymania koncentracji przez dłuższy czas To oferujemy ADR - Cysterny Benefity parking dla pracowników dofinansowanie dojazdów do pracy możliwość uzyskania uprawnień O nas Przewóz towarów niebezpiecznych 2,3 klasa ADR Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez WGT GROUP sp.

z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: Myśliwska 14, 15-569 Białystok (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: wp@wgtg.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kierowca ciężarówki 

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: