To zlecenie wygasło.

Reklama:Kierowca Ciężarówki (m/k/d), Cieszyn

Ostatnia aktualizacja 2024-06-20
Wygasa 2024-06-20
ID #2176560479
Free
Kierowca Ciężarówki (m/k/d), Cieszyn
Poland, Śląskie, Cieszyn,
Zmodyfikowano June 1, 2024

Opis

Dane podstawowe Powinieneś znać następujące języki: Niemiecki Powinieneś posiadać następujące prawo jazdy: CE Powinieneś/-nnaś wykazać gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy: Tak Powinieneś posiadać doświadczenie zawodowe: Tak Poszukujemy Nasza rodzinna firma istnieje na rynku od 1992 roku.

Świadczymy usługi logistyczne i transportowe dla naszych klientów.

Dzięki filozofii firmy polegającej na stawianiu na wykwalifikowanych kierowców i nowoczesny sprzęt oraz tworzeniu rozwiązań dla wszelkich zadań transportowych i logistycznych, firma od początku znajdowała się na ścieżce wzrostu.

W 2009 roku firma nabyła obiekt spedycyjny o powierzchni 18 000 m² w Duisburgu, a w 2020 roku udało nam się nabyć kolejny obiekt o powierzchni 7 000 m² w Duisburgu.

Oprócz siedziby głównej w Meerbusch firma działa poprzez 4 inne lokalizacje w Duisburgu (2), Bor (CZ) i Waidhaus.

Jesteśmy wydajną, średniej wielkości firmą logistyczną, zatrudniającą ponad 150 pracowników, 40 ciężarówek i 25 000 m² powierzchni magazynowej.

  Oferujemy · Stały stosunek pracy · Bezpłatne, ustawiczne szkolenia z zakresu działalności kierowcy zawodowego · Nowoczesna i dobrze utrzymana flota pojazdów · Uczciwe i uzależnione od wyników wynagrodzenie z dodatkowymi świadczeniami , takimi jak wydatki · Różne bonusy , takie jak premia za członkostwo i frekwencję · Terminowa płatność · Stałe godziny pracy (usługi stałe) · Kompleksowe szkolenie · Doskonałe perspektywy w rozwijającej się firmie · Stałe osoby kontaktowe z indywidualnymi rozwiązaniami Wymagane   · Prawo jazdy kategorii CE z modułami, certyfikat ADR oraz karta kierowcy uprawniająca do stałego zatrudnienia · Doświadczenie · Poczucie obowiązku · Uczciwość i rzetelność · Jedź ostrożnie

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kierowca ciężarówki (m/k/d)

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: