To zlecenie wygasło.

Reklama:



Kierowca - Dostawca, Wrocław

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-07-12
ID #2229446805
Free
Kierowca - Dostawca, Wrocław
Poland, Dolnośląskie, Wrocław,
Zmodyfikowano July 6, 2024

Opis

Kierowca - Dostawca Miejsce pracy: Wrocław Twój zakres obowiązków realizacja dostaw zgodnie z wyznaczonymi trasami - na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska obsługa lokali w tym rozładunek dostaw, odbieranie zwrotów i reklamacji obsługa dokumentacji transportowej i magazynowej bieżąca obsługa pojazdu załadunki oraz rozładunki dostaw zarządzanie towarem na magazynie i utrzymywanie należytego porządku kontrola jakościowa i ilościowa wydawanego i przyjmowanego towaru Nasze wymagania prawo jazdy kat.

B oraz znajomość topografii Wrocławia doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych typu bus obsługa komputera - wystawianie faktur i dokumentów magazynowych samodzielność i dobra organizacja pracy Posiadania prawa jazdy kat.

B Znajomości zasad i przepisów ruchu drogowego Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności Dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków Odpowiedzialności za powierzone mienie i towar Umiejętności organizacji czasu pracy To oferujemy pracę w rozwijającej się firmie zatrudnienie w systemie jednozmianowym pracę w młodym zespole miłą atmosferę O nas DOBRY MATERIAŁ to napoje kraftowe na bazie naturalnych składników dobranych bez żadnych kompromisów.

Każda produkcja napoju jest przygotowywana w małych partiach przez piwowarów z naszego browaru.

DOBRY MATERIAŁ to naturalne składniki za którymi stoi najwyższa jakość bez użycia konserwantów.

#bezkonkurencyjny #bezkompromisów #bezkonserwy #dobrymateriał Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez DOBRY MATERIAŁ sp.

z o.o. z siedzibą w: Powstańcow śląskich 22, 53-333 Wrocław (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: grzegorz@dobrymaterial.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kierowca - dostawca

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: