Reklama:Kierownik Budowy - Robót Budowlanych, Poznan

Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456503
Free
Kierownik Budowy - Robót Budowlanych, Poznan
Poland, Lubelskie, Poznań,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Kierownik budowy - robót budowlanych Miejsce pracy: Poznań Twój zakres obowiązków

organizacja oraz nadzór budowy zgodnie z przepisami Prawa Budowalnego, polskimi normami, zasadami BHP i p.poż
terminowa i jakościowa realizacja kontraktów zgodnie z dokumentacją techniczną, budżetem, harmonogramem i sztuką budowlaną
koordynacja pracy podwykonawców oraz sił własnych
prowadzenie dokumentacji budowy
nadzór nad dostawami materiałów
zarządzanie podległą kadrą inżynierską
współpraca z inwestorem, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym
Nasze wymagania

wykształcenie wyższe techniczne
uprawnienia do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowalnej bez ograniczeń
przynależność do OIBB
doświadczenie przy realizacji biogazowni (mile widziane)
umiejętności negocjacyjne
samodzielność w działaniu
szybkość podejmowania decyzji
bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu podległych pracowników
gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski
determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów
To oferujemy

Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Przyjazną atmosferę pracy
Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
O nas

BIOWATT S. A.
Firma działająca na rynku energii odnawialnej i budownictwa energetycznego, w związku z rozwojem poszukuje do zespołu osobę na stanowisko:
Kierownik Budowy
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BIOWATT S. A. z siedzibą w: BLACHARSKA 2, 61-006 Poznań (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biowatt@biowatt.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: biowatt@biowatt.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kierownik budowy - robót budowlanych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: