Reklama:Kierownik Budowy, Szczecin

Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456890
Free
Kierownik Budowy, Szczecin
Poland, Kujawsko-Pomorskie, Szczecin,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Kierownik budowy Miejsce pracy: Szczecin Twój zakres obowiązków

POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ IŻYNIERÓW ORAZ KIEROWNIKÓW ROBÓT
MIEJSCE PRACY: SZCZECIN / MIELNO / ŚWINOUJŚCIE
Nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i przepisami prawa budowlanego oraz założonym budżetem,
Koordynacja, nadzór oraz rozliczanie pracy podwykonawców,
Koordynacja Prac Projektowych z Wykonawczymi,
Analiza dokumentacji projektowej ,
Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
Zarządzanie zespołem podległych pracowników,
Zarządzanie harmonogramem inwestycji.
Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, lub w trakcie studiów,
Uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami,
Dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP,
Dbałości o terminowość oraz wysoką jakość realizacji pod względem technicznym oraz finansowym,
Praktycznej znajomości MS Office, Auto CAD,
Odpowiedzialność za powierzone zadania,
Prawo jazdy kat. B
To oferujemy

Stabilne zatrudnienie,
Atrakcyjne warunki finansowe (adekwatne do doświadczenia),
Niezbędne narzędzia pracy,
Przyjazna atmosfera pracy,
Możliwość rozwoju i awansu.
Benefity

ubezpieczenie na życie
O nas

Firma WW Building Poland Sp. z o.o. realizuje prace budowalne w ramach generalnego wykonawstwa. Projekty realizowane są na terenie województwa zachodniopomorskiego.

www.ww-building.com

Zapraszamy do składania CV i kontaktu!
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do WW BUILDING POLAND sp. z o.o. z siedzibą w: Kazimierza Wielkiego 24/3, 33-330 Grybów (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: bs@ww-building.com.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: bs@ww-building.com.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kierownik budowy

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: