Reklama:Kierownik Budowy, Szczecin

Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456894
Free
Kierownik Budowy, Szczecin
Poland, Kujawsko-Pomorskie, Szczecin,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: Szczecin Twój zakres obowiązków

prowadzenie inwestycji budowlanej,
prowadzenie dokumentacji budowy,
nadzorowanie jakości, terminowości realizowanych prac oraz ich zgodności z dokumentacją techniczną
nadzór bezpośredni nad pracą firm podwykonawczych oraz koordynowanie harmonogramów prac firm podwykonawczych
sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót budowlanych
sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie ofert firm wykonawczych
organizowanie środków technicznych i materiałów niezbędnych do realizacji budowy
kontrola utrzymywania porządku na placu budowy
Nasze wymagania

wykształcenie wyższe techniczne: absolwent kierunku budownictwo, uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomość pakietu MS Office oraz Auto Cad
dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
odpowiedzialność, zdolności organizacyjne, komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w grupie, silna osobowość
umiejętności negocjacyjne, myślenie analityczne
bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
To oferujemy

samodzielną i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
umowę o pracę na pełny etat
EBF Development Elżbieta i Leszek Jarząbek Sp.kom.

Firma EBF Development to wiodący deweloper w Zielonej Górze i w Poznaniu. Budujemy od 30 lat, niezmiennie podnosząc poprzeczkę i stawiając sobie szereg celi, aby oferowane przez nas inwestycje spełniały najtrudniejsze oczekiwania. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko KIEROWNIK BUDOWY W SZCZECINIE zapraszamy na naszą stronę internetową www.ebfdevelopment.pl
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EBF Development Elżbieta i Leszek Jarząbek Sp. kom. z siedzibą w: Bohaterów Westerplatte 11, 65-034 Zielona Góra (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rodo@ebfdevelopment.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: rodo@ebfdevelopment.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kierownik budowy

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: