To zlecenie wygasło.

Reklama:Kierownik Regionalny, Legnica

Ostatnia aktualizacja 2024-06-20
Wygasa 2024-06-20
ID #2181225843
Free
Kierownik Regionalny, Legnica
Poland, Dolnośląskie, Legnica,
Zmodyfikowano June 4, 2024

Opis

Kierownik Regionalny Miejsce pracy: Legnica Twój zakres obowiązków zarządzanie siecią sklepów w wyznaczonym regionie, organizowanie, koordynowanie i rozliczanie pracy zespołu Koordynatorów, nadzorowanie realizacji budżetu i optymalizowanie kosztów oraz ponoszenie odpowiedzialność za wyniki finansowe regionu, realizowanie celów sprzedażowych oraz zadań operacyjnych, dbanie o przestrzeganie obowiązujących standardów oraz procedur, kierowanie projektami, współpracę z pozostałymi działami w Firmie.

Nasze wymagania min.

2-letnie doświadczenie w zarządzaniu siecią sklepów w strukturze rozporoszonej w branży FMCG (preferowane w kategorii produktów świeżych) oraz w kierowaniu zespołem, wykształcenie wyższe, umiejętność zarządzania przez cele i praktyczne doświadczenie w realizacji projektów, wysoce rozwinięte zdolności analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu, znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio-zaawansowanym (w szczególności Excel i Power Point), prawo jazdy kat.

B.

oraz mobilność i gotowość do wyjazdów.

To oferujemy możliwość kreowania polityki rozwoju firmy i uczestniczenia w tworzeniu strategii rozwoju, narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, samochód służbowy), rozwój kompetencji poprzez szkolenia, pracę w trybie hybrydowym, benefity pracownicze, pracę w przyjaznym i wspierającym się zespole.

Benefity ubezpieczenie na życie preferencyjne pożyczki paczki świąteczne * Centrum Wsparcia Osób Niepełnosprawnych działające w naszej firmie wspiera kandydatów z orzeczeniem w zakresie podjęcia współpracy/zatrudnienia.

Firma Zyguła Spółka z o.o.

sp.k. Firma Zyguła to polska firma z tradycjami, działająca na rynku od ponad 30 lat.

Zaczynaliśmy od małego zakładu rodzinnego, produkując własne wyroby mięsne.

Swoim zasięgiem obejmujemy 4 województwa, posiadamy ponad 140 Delikatesów oraz prężnie działający zakład produkcyjny w Zbąszynku.

Nasza spójna wizja dalszego rozwoju opiera się przede wszystkim na zmotywowanym Zespole, który lubi swoją pracę oraz na przyjaznej atmosferze.

Przed wysłaniem aplikacji koniecznie proszę przeczytać poniższe oświadczenie - wysłanie aplikacji jest równoznaczne z akceptacją jej założeń.

1.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana\Panią dokumentach aplikacyjnych jest spółka Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o. o.

Sp. K., ul. Czarna Droga 9, 66 - 210 Zbąszynek 2.

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana/Pani kompetencji.

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art.

22 (1) kodeksu pracy oraz art.

6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”).

3.

Pana/Pani dane osobowe, pod warunkiem wyrażenia takiej zgody, będą przetwarzane także w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości.

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, o której mowa w art.

6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia oraz art.

23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29.08.1997 r.

o ochronie danych osobowych.

4.

Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

6.

Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego.

7.

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych - lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych.

8.

Nadto, w przypadku wyrażenia takiej woli, w dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następujących klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o. o.

Sp. K., ul. Czarna Droga 9, 66 - 210 Zbąszynek”.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kierownik regionalny

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: