Reklama:Konstruktor, Gliwice

Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2017386891
Free
Konstruktor, Gliwice
Poland, Śląskie, Gliwice,
Zmodyfikowano February 3, 2024

Opis

Konstruktor Miejsce pracy: Gliwice Twój zakres obowiązków

Praca w technologii BIM
Modelowanie konstrukcji Wykonywanie rysunków dokumentacji budowlanej
Opracowywanie stosownych rozwiązań technicznych na każdym etapie realizacji projektu
Weryfikacja dokumentacji projektowych
Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów,
Ścisła współpraca z wielobranżowym/międzynarodowym zespołem projektowym
Udział w wizjach lokalnych
Nasze wymagania

Wykształcenie budowlane
Doświadczenie zawodowe w projektach realizowanych w technologii BIM
Doświadczenie zawodowe w modelowaniu konstrukcji stalowych i żelbetowych
Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu rysunków konstrukcji stalowych i żelbetowych
Biegła znajomość oprogramowania CAD
Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (język techniczny)
Operatywność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole wielobranżowym
Mile widziane

Doświadczenie w realizacji prac we wszystkich fazach inwestycji (od koncepcji do budowy)
Znajomość programów Revit, S3 D
Gotowość do wyjazdów służbowych
To oferujemy

Pracę w doświadczonym zespole, przy międzynarodowych projektach dla kluczowych klientów branży Oil and Gas i Advanced Technologies Life and Sciences
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2 B
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
Pakiet benefitów (pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do kursów językowych, bonus wakacyjny)
Elastyczne godziny pracy (pracę rozpoczynamy między 6:30 - 8:30)
Możliwość pracy w modelu hybrydowym
Możliwość ciągłego rozwoju, w tym szkolenia zawodowe i platforma do samodzielnej nauki
Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
ubezpieczenie na życie
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
program emerytalny
firmowa biblioteka
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
dofinansowanie wypoczynku
wyprawka szkolna
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne
EAP - program wsparcia psychologicznego pracowników
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe realizowanie projektów w zakresie projektowania konstrukcji obiektów przemysłowych oraz

biotechnologicznych.
FLUOR S. A.

Fluor Gliwice jest częścią Fluor Corporation z siedzibą w USA, dostawcy profesjonalnych i technicznych rozwiązań,

z zakresu doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi.

Fluor w Gliwicach działa w ramach linii biznesowej Urban Solutions oraz Energy Solutions. Posiadamy szerokie doświadczenie w szczególności z zakresu realizacji projektów inwestycyjnych dla segmentów takich jak:
- Life Sciences (farmacja, biotechnologia)
- Advanced Technologies (przemysł bateryjny, centra baz danych)
- Chemicals (chemia, petrochemia, rafinerie).

Jako światowy lider projektów typu EPC (usługa zaprojektuj-zamów-wybuduj) oferujemy szerokie możliwości rozwinięcia kariery zawodowej zarówno w Inżynierii (projektujemy wielobranżowo), Kompletacji Dostaw i Kontraktacji Usług, Kontroli Finansowej i Harmonogramowej Inwestycji, jak i na etapie Budowy w Polsce oraz na całym świecie.

Nasze biuro w Gliwicach zatrudnia ponad 500 osób i ze względu na obiecujące możliwości biznesowe, planujemy ciągły rozwój naszych zasobów.
Przed złożeniem aplikacji, prosimy o zapoznanie się z poniższą klauzulą informacyjną. Wysłanie aplikacji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią poniższej klauzuli informacyjnej Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez FLUOR S. A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”, w tym przypadku Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od momentu złożenia aplikacji. W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@fluor.com
Niniejszy dokument zawiera informacje wynikające z realizacji obowiązku informacyjnego w związku z wymaganiami art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: RODO). I. Niniejszym jako kandydat do pracy w spółce FLUOR S. A. z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę moich danych osobowych zawartych w CV w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji na wolne stanowisko pracy i do zawarcia przyszłej umowy o pracę oraz jej realizacji. II. FLUOR S. A. z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11, 44-100 Gliwice, informuje, że zgodnie z art. 13 ust 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.:1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka FLUOR S. A. z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11, reprezentowana przez Prezesa Zarządu – Grzegorza Czula.2. Przedstawicielem Administratora tj. spółki FLUOR S. A. z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11 jest: Pan Steven M. Quevedo, e-mail: chief.privacy.office@fluor.com.3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na wolne stanowisko pracy, do zawarcia umowy o pracę oraz realizacji tej umowy.4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy FLUOR S. A. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11 oraz osoby trzecie powiązane z administratorem umowami na realizacje określonych w statucie Spółki zadań.5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane:- na etapie rekrutacji: do czasu zakończenia procesu rekrutacji jednak nie dłużej niż rok;- na etapie realizacji umowy o pracę, w trakcie jej trwania i po zakończeniu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.- jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez FLUOR S. A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”, w tym przypadku Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od momentu złożenia aplikacji. W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem

rekrutacja@fluor.com6. W związku z przetwarzaniem przez Administratora Pani/Pana danych osobowych, przysługują Pani/Panu następujące prawa: a) Prawo dostępu do danych osobowych b) Prawo do sprostowania danych osobowych c) Prawo do uzupełnienia danych osobowych d) Prawo do usunięcia danych (zwane także „prawem do bycia zapomnianym”) e) Prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych f) Prawo do przeniesienia danych Jeśli Pani/Pan będzie chciał(a) skorzystać z praw wyżej wskazanych lub uzyskać dodatkowe informacje może Pani/Pan skontaktować z Administratorem na wybrany z poniższych sposobów: a) pisemnie na adres: FLUOR S. A.

z siedzibą w Gliwicach ulica Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11, 44-100 Gliwice;b) pisząc na adres e-mail: rekrutacja@fluor.com;c) telefonicznie pod nr tel.: 32 239 10 51. Jeśli wystąpi Pani/Pan do Administratora z żądaniem w ramach któregokolwiek z powyższych praw, Administrator udzieli Pani/Panu odpowiedzi co do rozpatrzenia żądania, bez zbędnej zwłoki, jednakże nie później niż w terminie miesiąca od dnia otrzymania żądania. g) Prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Jeśli uważa Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez Administratora narusza przepisy prawa, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. III. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji na wolne stanowisko pracy oraz zawarcia przyszłej umowy o pracę. Jest Pani/Pan zobowiązany(na) do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie pominięcie Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacji na wolne stanowisko pracy wraz z wszystkimi dalszymi konsekwencjami z tego wynikającymi.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Konstruktor

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: