Reklama:Koordynator Produkcji, Goleniów

Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456738
Free
Koordynator Produkcji, Goleniów
Poland, Zachodniopomorskie, Goleniów,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Koordynator produkcji Miejsce pracy: Goleniów Twój zakres obowiązków

zapewnienie ciągłości i optymalizacji produkcji (koordynacja produkcji, montażu i dostawy)
planowanie realizacji zleceń według harmonogramu
raportowanie przyjęcia zamówień, postępu zamówienia oraz jakości do firmy macierzystej
ciągłe monitorowanie realizacji zamówień
planowanie kosztów zgodnie z ustalonym budżetem
zarządzanie podległym personelem (około 60 osób) rozdzielanie i koordynacja zadań
asystowanie pracownikom produkcyjnym w wykonywaniu zadań, motywowanie i wspieranie podległego zespołu
udział w audytach klienta
Nasze wymagania

doskonałe umiejętności organizacyjne i przywódcze "urodzony lider"
udowodnione doświadczenie
znajomość branży metalowej - najważniejsze
szeroka wiedza na temat obróbki metali, spawania - bardzo ważne
znajomość jęz. angielskiego
wysokie umiejętności przywódcze
To oferujemy

stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę)
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość realizacji ciekawych i rozwojowych projektów w obszarze produkcyjnym
przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju oraz awansu
Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
ubezpieczenie na życie
spotkania integracyjne
kawa / herbata
parking dla pracowników
paczki świąteczne
możliwość uzyskania uprawnień
O nas

Granly Steel Polska jest dumną częścią Grupy Granly, skupiającej wysoko wyspecjalizowane spółki z różnych sektorów. Jesteśmy liderem w obszarze konstrukcji i obróbki blach aluminiowych, nierdzewnych i stali czarnej. Nasza firma świadczy również usługi podwykonawcze w sektorze energetyki i energetyki wiatrowej. Z naszą bazą w Danii, obsługujemy klientów w Stanach Zjednoczonych, Chinach oraz wielu innych krajach. Naszych ponad 250 doświadczonych pracowników gwarantuje profesjonalizm i niezawodność.
Poszukujemy pracowników z wykształceniem technicznym. Jeśli masz wykształcenie związane z produkcją, obróbką stali, inżynierią mechaniczną lub pokrewnymi dziedzinami, to możesz być właśnie tym, kogo szukamy! Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży, ale również otwartych na rozwijanie swoich umiejętności. Twój talent i zaangażowanie są dla nas kluczowe. Pracuj z nami nad projektami na całym świecie, ucząc się od najlepszych w branży.
Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do dynamicznego zespołu Granly Steel Polska przeczytaj powyższy opis i aplikuj już dziś.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Granly Steel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: Metalowa 1, 72-100 Goleniów (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: era@gs-polska.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: era@gs-polska.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Koordynator produkcji

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: