Reklama:Koordynator Robót - Inżynier Budowy, Warsaw

Poland, Mazovia, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456852
Free
Koordynator Robót - Inżynier Budowy, Warsaw
Poland, Mazovia, Warsaw,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Koordynator robót - Inżynier budowy Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków

przygotowanie rozpoczęcia budowy, dobór podwykonawców,
sporządzanie przedmiarów,
zarządzanie pracownikami własnymi i podwykonawcami w trakcie budowy,
nadzór nad jakością, terminowością i BHP realizowanych inwestycji,
rozliczanie i dokumentowanie robót.
Nasze wymagania

wykształcenie wyższe techniczne (lub końcówka studiów),
zdolności organizacyjne,
chęć rozwoju,
komunikatywność,
umiejętność posługiwania się dokumentacją papierową i elektroniczną,
prawo jazdy,
gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju.
To oferujemy

wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
możliwość poznania całego procesu inwestycyjnego – od fazy projektowej do oddania do użytkowania,
możliwość podniesienia kwalifikacji,
możliwość elastycznego ustalenia warunków pracy,
możliwość uzyskania uprawnień,
przyjazna atmosfera w młodym zespole.
O nas

Vertikal jest grupą spółek z wieloletnią tradycją, oferujących projektowanie i realizację obiektów budowlanych: zarówno kubaturowych jak i infrastrukturalnych. Specjalizujemy się w branży motoryzacyjnej i mieszkaniowej.

Dotychczas zrealizowaliśmy kilkaset inwestycji budowlanych, uczestnicząc w nich na różnym etapie – od wykonania konstrukcji żelbetowych lub stalowych, do kompleksowej realizacji obiektów „pod klucz”. Równolegle w naszych pracowniach projektowych powstają dokumentacje obiektów kubaturowych i infrastruktury.

Obecnie oferujemy projektowanie, wykonawstwo (także w systemie Design & Build), nadzory i zastępstwo inwestorskie.

Dzięki temu, na życzenie Klienta realizujemy cały proces inwestycyjny – od oceny działki przed zakupem do oddania gotowego budynku do użytkowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do VERTIKAL MANAGEMENT sp. z o.o. z siedzibą w: Janiszowska 14, 02-264 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: j.binienda@op.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: j.binienda@op.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Koordynator robót - inżynier budowy

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: