To zlecenie wygasło.

Reklama:Kosmetyczka - Stylistka Paznokci, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-07-20
Wygasa 2024-07-19
ID #2203512662
Free
Kosmetyczka - Stylistka Paznokci, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano June 23, 2024

Opis

Kosmetyczka - Stylistka paznokci Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków Wykonywanie usług manicure i pedicure (klasyczny, hybrydowy, japoński) Informowanie klientów o właściwej pielęgnacji paznokci Zachowanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa podczas wykonywania zabiegów Doradzanie klientom w doborze odpowiednich produktów pielęgnacyjnych do paznokci Umiejętność prowadzenia konsultacji z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań Przygotowywanie i utrzymywanie czystości w miejscu pracy Śledzenie trendów i nowości związanych z pielęgnacją paznokci.

Nasze wymagania Doświadczenie w pracy jako kosmetyczka - stylistka Komunikatywność i umiejętność doradzania klientom Terminowość i rzetelność w pracy Dokładność i precyzja w wykonaniu zabiegów Umiejętność pracy w zespole Wykształcenie lub certyfikaty potwierdzające kwalifikacje w zawodzie kosmetyczki - stylistki paznokci.

To oferujemy Oferujemy pracę w kameralnym salonie na warszawskim Mokotowie Elastyczne godziny pracy Możliwość dodatkowych szkoleń Warunki zatrudnienia do uzgodnienia Benefity dofinansowanie szkoleń i kursów O nas Jesteśmy kameralnym salonem z 12-letnim stażem.

Sukcesywnie zwiększamy bazę zadowolonych Klientek, w związku z tym poszukujemy nowych pracowników.

Pracujemy w miłej, spokojnej atmosferze, co bardzo cenią nasi Klienci :) Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ADAVO NEW KATARZYNA MINKIEWICZ, KAROLINA MAŃKOWSKA-MOZOL S.

C.

z siedzibą w: Aleja Wyścigowa 14/U7, 02-681 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: adavo@onet.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kosmetyczka - stylistka paznokci

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: