To zlecenie wygasło.

Reklama:Lakiernik Samochodowy (austria), Szczecin

Ostatnia aktualizacja 2024-05-23
Wygasa 2024-05-22
ID #2114018112
Free
Lakiernik Samochodowy (austria), Szczecin
Poland, Kujawsko-Pomorskie, Szczecin,
Zmodyfikowano April 12, 2024

Opis

  Oferujemy: zatrudnienie na warunkach austriackich - austriacka umowa o pracę (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 15,34 EUR brutto / godzinę + 26,40 EUR diety dziennej zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę szybki proces rekrutacji - formalności załatwione nawet w 2 dni! pełne świadczenia socjalne składki oraz podatki odprowadzane w Austrii przez Pracodawcę możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia możliwość regularnych zjazdów do Polski ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m.

in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j.

niemieckim na potrzeby rekrutacji)   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: przygotowywanie powierzchni pojazdów do procesu lakierniczego przez szlifowanie, wypełnianie ubytków i przygotowanie powierzchni wykonywanie prac związanych z aplikacją farb, lakierów i powłok ochronnych z uwzględnieniem wytycznych producenta.

mieszanie i dopasowywanie kolorów oraz dobieranie odpowiednich produktów lakierniczych dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy, dbając o właściwe przechowywanie materiałów i narzędzi   Wymagania: komunikatywna znajomość j.

niemieckiego prawo jazdy kat.

B doświadczenie na w/w stanowisku Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

  Usługa dodatkowa: Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld.

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Lakiernik samochodowy (austria)

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: