Reklama:Praktykant Praktykantka W Zespole Szkoleń, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-04-22
Wygasa 2024-05-22
ID #2093582962
Free
Praktykant Praktykantka W Zespole Szkoleń, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano March 31, 2024

Opis

Zespół Szkoleń w EY to kilku specjalistów, dbających o rozwój i szkolenia pracowników naszej organizacji na terenie całego kraju.

Dołączając do naszego Zespołu będziesz mieć szansę dowiedzieć się jak budować mapy szkoleń i kompetencji, a także jak zorganizować szkolenie zarówno w wersji online jak i stacjonarnej.

Tutaj wiele się nauczysz i zdobędziesz wyjątkowe doświadczenie.

Zyskasz umiejętności niezbędne nie tylko teraz, ale także w przyszłości.

  Jako Praktykant - Praktykantka w zespole szkoleń poznasz wszystkie etapy rozwoju pracowników.

Będziesz odpowiadać za administracyjną stronę naszych procesów szkoleniowych, poznasz profesjonalne narzędzia służące do zarządzania szkoleniami, nauczysz się nawiązywać kontakt z klientami wewnętrznymi, a do tego poznasz specyfikę pracy w globalnej organizacji.

Twój zakres obowiązków:   Wsparcie zespołu szkoleń w realizacji projektów i bieżących zadań Administracja i logistyka szkoleń Przygotowywanie raportów poszkoleniowych   Nasze wymagania:   praktyczna znajomość pakietu Office (Excel, Power Point, Word) znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym dobre zdolności organizacyjne ukończony pierwszy stopień studiów lub w trakcie studiów dostępność min.

30h tygodniowo łatwość w nawiązywaniu kontaktów zaangażowanie w wykonywanie codziennych zadań To oferujemy:   Udemy  for Business  - dostęp do ponad szkoleń online.

Go  Fluent  – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie.

EY  Badges  – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu Tech MBA renomowanej uczelni Hult International Business School.

Career  Counselor  – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY.

Innovate  EY  – unikalny program, w którym możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania.

Służbowy iphone z nieograniczonym pakietem internetu.

Program benefitów  EY Care&Wellness płatne praktyki, jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami możliwość nawiązania dalszej współpracy możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie   O EY Polska     Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.     Zatrudniamy ponad wyjątkowych ludzi w ponad krajach na świecie.

W Polsce jest nas ponad , pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.   Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.      Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe.

EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym o 43% w stosunku do roku bazowego.     EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności.

Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.     EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem. 

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Praktykant praktykantka w zespole szkoleń

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: