To zlecenie wygasło.

Reklama:



Senior_ka W Zespole Business Tax Advisory W Gdańsku I Warszawie, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-04-19
Wygasa 2024-04-18
ID #2056871493
Free
Senior_ka W Zespole Business Tax Advisory W Gdańsku I Warszawie, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano March 4, 2024

Opis

Zespół Business Tax Advisory zapewnia kompleksowe wsparcie podatkowe klientom korporacyjnym.

Specjalizujemy się w doradztwie dla podmiotów z sektora finansowego, energetycznego oraz private equity.

Praca w zespole BTA daje unikalną na rynku możliwość uzyskania wyjątkowo różnorodnego doświadczenia, nabywania i poszerzania wiedzy i umiejętności w sposób przekrojowy, poprzez uczestnictwo w projektach obejmujących swym zakresem zróżnicowane zagadnienia podatkowe i branżowe co pozwala na budowanie solidnych i szerokich fundamentów ścieżki kariery.

Projekty realizowane przez BTA obejmują doradztwo ogólne w zakresie CIT, VAT, PCC, projekty restrukturyzacyjne, transakcyjne, planowania podatkowego, badania due diligence, opodatkowanie międzynarodowe w tym WHT, prowadzenie postępowań i sporów podatkowych.

Twój zakres obowiązków: przygotowywanie opinii i komentarzy podatkowych, doradztwo podatkowe przy restrukturyzacjach i kluczowych transakcjach, ocena i monitorowanie ryzyka podatkowego, wdrożenia w zakresie zmieniających się regulacji podatkowych, budowanie procedur i procesów podatkowych, bieżące doradztwo podatkowe dla klientów polskich oraz zagranicznych obejmujące np.

przygotowywanie wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych, sporządzenie opinii podatkowych, wsparcie w postępowaniach podatkowych przed organami skarbowymi i sądami administracyjnymi, nadzór nad zespołem młodszych konsultantów, udział w inicjatywach marketingowych.

Nasze wymagania: około 3-5 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa podatkowego na rzecz spółek kapitałowych, doświadczenie w doradztwie dla podmiotów działających w grupach międzynarodowych, wyższe wykształcenie (preferowane w zakresie prawa, finansów, ekonomii, itp.), zdolności analityczne, bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (min.

B2), Mile widziane: uprawnienia Doradcy Podatkowego lub rozpoczęta ścieżka ich zdobywania, znajomość zasad rachunkowości, doświadczenie w doradztwie dla podmiotów z sektora finansowego / energetycznego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy: Ciągła nauka i rozwój: Rozwiniesz kompetencje potrzebne na dziś i na przyszłość.

Czeka na Ciebie indywidualna mapa szkoleń, wsparcie finansowe i merytoryczne w zdobywaniu potrzebnych kwalifikacji i certyfikatów, a także nielimitowany dostęp do platform online takich jak Udemy for Business.

Sukces według Twojej definicji: Dedykowany doradca kariery, rozbudowane i różnorodne ścieżki rozwoju, a także elastyczność czasu i miejsca pracy pozwolą Ci osiągnąć to, co chcesz, po Twojemu.

Pozycja lidera transformacji: Świat się zmienia, a my zapewnimy Ci informacje, wsparcie i pewność siebie niezbędne do współtworzenia tej zmiany.

Różnorodna i inkluzywna kultura pracy: W EY każdy jest mile widziany i tak samo ważny – niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji.

Twój punkt widzenia jest dla nas ważny.

A także: EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni Hult University Career Counselor - profesjonalny, indywidualny doradca w zakresie budowania i rozwoju kariery Innovate EY – unikalne programy, w ramach których możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania Platforma psychoedukacyjna – pakiet bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z szerokiego zakresu zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego oraz dostęp do aktywności edukacyjnych Wygodny, hybrydowy model pracy uwzględniający Twoje potrzeby w zakresie czasu i miejsca jej wykonywania Program benefitów oferujący prywatną opiekę zdrowotną z dodatkowymi badaniami profilaktycznymi, ubezpieczenie na życie, bilety, sporty zespołowe, platformę do nauki języków obcych, karty sportowe i wiele innych (dostępnych online i offline) Etapy rekrutacji: Aplikuj.

Jeśli robisz to po raz pierwszy, załóż profil i dodaj CV Porozmawiajmy.

Czeka Cię rozmowa z rekruterem i osobą z przyszłego zespołu O EY Polska Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe.

EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.

W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności.

Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Senior_ka w zespole business tax advisory w gdańsku i warszawie

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: