To zlecenie wygasło.

Reklama:Lektor - Nauczyciel Języka Angielskiego, Braniewo

Ostatnia aktualizacja 2024-06-14
Wygasa 2024-06-13
ID #2182333294
Free
Lektor - Nauczyciel Języka Angielskiego, Braniewo
Poland, Warmińsko-Mazurskie, Braniewo,
Zmodyfikowano June 5, 2024

Opis

Kogo szukamy? Poszukujemy kreatywnej i zaangażowanej osoby, której umiejętności komunikacyjne oraz dobra organizacja pracy, idą w parze z pasją do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Twój zakres obowiązków prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage, personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów, współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki, aktywny udział w życiu szkoły i realizacja misji edukacyjnej firmy.

Poszukiwane kompetencje profesjonalne przygotowanie do zawodu nauczyciela i/lub doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i młodzieżą, nie są wymagane, ale są mile widziane, kreatywność w przekazywaniu wiedzy, umiejętność dostosowywania się do zmieniających się potrzeb edukacyjnych uczniów, chęć ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji, umiejętność efektywnego zarządzania czasem i materiałami dydaktycznymi, elastyczność i umiejętność dostosowania się do zmieniającego się otoczenia, gotowość do wspierania wartości firmy: relacji, zaangażowania, rozwoju, autentyczności, biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1, znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie B2, CO PROPONUJEMY NASZYM LEKTOROM? Naszym nauczycielom zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia.

Oferujemy również jasno określoną 5-stopniową ścieżkę rozwoju i awansu, opartą o program rozwojowy “Talent Booster”.

Zapytaj o program w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Dodatkowo oferujemy: skuteczną metodę nauczania języka angielskiego opartą na autorskich materiałach, kompleksowe wdrożenie oraz rozwój kompetencji dzięki szkoleniom oferowanym w trakcie roku szkolnego oraz stałej opiece metodycznej, dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze, możliwość udziału w naszych projektach filmowych i muzycznych, elastyczność zatrudnienia tj.

możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem w Early Stage, pracę w organizacji o ugruntowanych wartościach, włączenie, równość, otwartość – jako podstawy naszej codziennej komunikacji i działania.

Proces rekrutacji Etap I: Kontakt telefoniczny Jeśli będziemy mogli zaproponować Ci udział w procesie rekrutacji, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Etap II: Spotkanie W trakcie spotkania z dyrektorem szkoły lub metodykiem: • przeprowadzimy test językowy, aby upewnić się co do Twoich umiejętności, • poznamy i omówimy Twoje pomysły na ciekawe i angażujące metody pracy z dziećmi, • wspólnie obejrzymy fragmenty przykładowych zajęć, które wskażą najważniejsze elementy w naszej metodzie nauczania, • opowiemy Ci o warunkach pracy oraz o zatrudnieniu w naszej szkole.

Etap III: Zajęcia próbne Poprosimy Cię o przeprowadzenie fragmentu lekcji, przed klasą, w terminie dogodnym dla obu stron.

Etap IV: Gratulujemy i witamy na pokładzie! KIM JESTEŚMY? Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która powstała z pasji do uczenia, potrzeby rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą.

W tym roku skończyliśmy okrągłe 30 lat! Oddziały Early Stage w całej Polsce tworzą osoby, którym bliskie są te wartości.

Obecnie blisko 140 franczyzobiorców naszej metodyki i modelu biznesowego, prowadzi 850 szkół w całej Polsce, ucząc języka angielskiego blisko 55.000 dzieci, a my przymierzamy się do podboju rynków zagranicznych.

Tworzymy środowisko edukacyjne, w którym rozwijają się dzieci, i w którym rozwijamy się my.

Nasze wartości - relacje, zaangażowanie, autentyczność i ciągły rozwój - to fundamenty, które kształtują każdy etap edukacyjnej podróży naszych uczniów i każdy etap rozwoju naszych pracowników i współpracowników.

Wierzymy, że możemy nie tylko kształtować przyszłe pokolenia pewnych siebie i komunikatywnych młodych ludzi, ale także przyczyniać się do budowania lepszego świata dla każdego dziecka.

Aktywnie włączamy się w działania społeczne i od lat z dumą wspieramy Fundację "Dajemy Dzieciom Siłę".

Jeśli po przeczytaniu naszego profilu poczułeś(aś), że to może być TO MIEJSCE – odezwij się do nas! Sprawdźmy, czy jesteśmy sobie pisani Przeczytaj więcej o pracy w naszej szkole na stronie - Universe

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Lektor - nauczyciel języka angielskiego

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: