Reklama:Kierowców Wózków Wysokiego Składowania, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2200443052
Free
Kierowców Wózków Wysokiego Składowania, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano June 20, 2024

Opis

Firma Tabel Gruppe poszukuje: Kierowców Wózków Wysokiego Składowania Poszukujemy dynamicznych i odpowiedzialnych osób do pracy w magazynie! Jeśli masz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych, zwłaszcza w obszarze wózków wysokiego składowania, ta praca jest dla Ciebie! Lokalizacja: 74078 Heilbronn Data rozpoczęcia pracy: 21-05 Dowiedz się więcej za pośrednictwem Whatsapp: +4915140580804 Oferujemy: Wynagrodzenie: 16,50 € / godz.

Miesięczne koszty najmu: 250€ Dodatek za koszty dojazdu: 1 € / godzinę Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie Pracę w dynamicznym zespole Zadania: Wyjmowanie towaru z magazynu przy użyciu wózka widłowego o udźwigu 1,6 tony oraz wózka bocznego z długimi widełkami Składowanie towaru w regałach wysokich za pomocą wózków wysokiego składowania Przenoszenie wysokiej jakości części samochodowych za pomocą wózków widłowych (wózków wysokiego składowania) - części do Audi.

Dowiedz się więcej za pośrednictwem Whatsapp: +4915140580804 Wymagania: Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych, w tym w obszarze wózków wysokiego składowania Umiejętność obsługi skanerów Znajomość języka na poziomie A1 w języku angielskim i niemieckim Dyspozycyjność do pracy w dwóch zmianach w godzinach od 06:00 do 22:00 Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą złóż wniosek za pośrednictwem aplikacji online lub e-mailem na adres: praca@tabel.com ►► Dowiedz się więcej za pośrednictwem Whatsapp: +4915140580804 TABEL Gruppe jest wiodącym dostawcą outsourcingu procesów biznesowych (BPO) w Niemczech i specjalizuje się w rozwiązaniach w obszarach produkcji i logistyki.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu jesteśmy godnym zaufania partnerem dla średnich firm i korporacji z branż takich jak motoryzacja, poligrafia, żywność i logistyka.

Naszą misją jest usprawnianie procesów biznesowych naszych klientów poprzez elastyczne, stabilne i produktywne rozwiązania.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kierowców wózków wysokiego składowania

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: