Reklama:Business Development Manager – Usługi Logistyczne (m/k), Janki

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2208289720
Free
Business Development Manager – Usługi Logistyczne (m/k), Janki
Poland, Lubelskie, Janki,
Zmodyfikowano June 27, 2024

Opis

Imar Service Group (nr rej.

agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu.

W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

  Dla naszego Klienta, firmy logistycznej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska: Business Development Manager – usługi logistyczne (m/k) Miejsce pracy: Janki Zakres obowiązków: Pozyskiwanie klientów dla transportu i logistyki, Utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy, Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, Przygotowywanie raportów sprzedażowych, Prowadzenie negocjacji handlowych, Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy.

Oczekiwania: Doświadczenia w sprzedaży usług logistycznych (transport, magazynowanie), Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji, Nastawienie na realizację celów, Umiejętność prowadzenie negocjacji, Samodzielność i asertywność w rozwiązywaniu problemów, Umiejętność analizowania i raportowania wyników sprzedaży, Bardzo dobra organizacja czasu pracy, Prawo Jazdy kat.

B.

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2 B, Pracę w modelu mobilnym / hybrydowym, Pracę w zgranym zespole, który stawia na osiąganie celu, Narzędzia do pracy: telefon, laptop, samochód służbowy (po okresie próbnym również do celów prywatnych), Pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych.

Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Business development manager – usługi logistyczne (m/k)

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: