Reklama:



Konserwator Urządzeń Transportu Bliskiego, Kraków

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2216523382
Free
Konserwator Urządzeń Transportu Bliskiego, Kraków
Poland, Małopolskie, Kraków,
Zmodyfikowano July 1, 2024

Opis

Konserwator urządzeń transportu bliskiego Miejsce pracy: Kraków Twój zakres obowiązków Ocena stanu technicznego dźwigów i schodów ruchomych Wykonywanie napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach Współpraca z klientem i użytkownikiem urządzeń Świadczenie usług pogotowia dźwigowego Nasze wymagania Uprawnienia w zakresie konserwacji dźwigów (warunek konieczny) Doświadczenie zawodowe w branży dźwigowej Otwartość na naukę i zdobywanie wiedzy Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne Odpowiedzialność i zaangażowanie Kultura bezpieczeństwa pracy Uprawnienia SEP do 1 k V Prawo do jazdy kat.

B Mile widziane Uprawnienia w zakresie konserwacji schodów ruchomych To oferujemy Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku Bogaty pakiet szkoleń technicznych Atrakcyjny pakiet benefitów i świadczeń socjalnych Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku (samochód służbowy, telefon) przejrzysta ścieżka rozwoju w ramach firmy Schindler finansowanie egzaminów UDT i SEP Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna dofinansowanie nauki języków ubezpieczenie na życie spotkania integracyjne dodatkowe świadczenia socjalne dofinansowanie wypoczynku paczki świąteczne program rekomendacji pracowników możliwość uzyskania uprawnień Pomożesz nam utrzymywać świat w ruchu? Dołącz do dynamicznej organizacji, w której atmosfera, pasja i działanie łączą ludzi i są kluczowe do osiągania znakomitych wyników biznesowych.

Daj się poznać - prześlij nam swoją aplikację.

Schindler Polska Sp.

z o.o. Dołącz do zespołu Schindler Polska i wspólnie z nami rozwijaj krajobraz polskich miast.

Nasze windy, schody i chodniki ruchome poprawiają jakość codziennego życia, ułatwiając przemieszczanie się.

Zajmujemy się projektowaniem, instalowaniem, konserwowaniem i modernizacją miejskich systemów mobilności.

Wszystkie te zadania wykonujemy z troską o najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu pasażerów, korzystających z naszych urządzeń.

Wywodzimy się ze Szwajcarii i mamy ponad 140 lat doświadczenia w transporcie bliskim.

Wyróżnia nas nie tylko szwajcarski rodowód, ale też innowacyjność naszych rozwiązań oraz eksperci, którzy współtworzą nasz zespół.

W Polsce zatrudniamy już ponad pół tysiąca osób.

Pracując w Schindler wywindujesz swoją wiedzę, umiejętności i zdobędziesz cenne doświadczenie w branży, która nigdy nie stoi w miejscu.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Konserwator urządzeń transportu bliskiego

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: