Reklama:Młodszy Monter, Łódź

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2192923580
Free
Młodszy Monter, Łódź
Poland, Wielkopolskie, Łódź,
Zmodyfikowano June 14, 2024

Opis

Grupa Progres  to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR.

Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców.

Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji.

Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!   Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:   Młodszy monter  Firma z branży produkcyjnej mieści się w Gdańsku.

Opis stanowiska:   Montaż okablowania dla światłowodu Obsługą maszyn produkcyjnych Tworzeniem dokumentacji produkcyjnej Dbaniem o przestrzeganie zasad BHP Wymagania:   Chęci do nauki Sprawności fizycznej Gotowości do pracy w systemie 3 - zmianowym Doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych - mile widziane umowa o pracę - możliwość zatrudnienia przez klienta po okresie próbnym Stawkę podstawową 24-27zł/h + 6 zł/h dodatek za pracę w nocy atrakcyjny system premiowania (do 500 zł premia ) darmowy transport - z Łodzi, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza dofinansowanie do posiłków Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerami 5088 oraz 11005.

Grupa Progres i Szkoła Żak działają razem! Wspólnie ze Szkołą Żak zachęcamy do przejrzenia oferty edukacyjnej! Bez zbędnych formalności oraz bez konieczności rezygnowania z pracy zdobądź wykształcenie i odmień swoją karierę.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Młodszy monter

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: