Reklama:Praca Na Produkcji->panie/panowie->danone Bieruń->transport, Myslowice

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2162540633
Free
Praca Na Produkcji->panie/panowie->danone Bieruń->transport, Myslowice
Poland, Śląskie, Mysłowice,
Zmodyfikowano May 20, 2024

Opis

Szukasz pracy na produkcji, ale nie masz doświadczenia? Nie martw się - wszystkiego Cię nauczymy!  Prosta praca przy pakowaniu produktów mlecznych.

Mamy dla Ciebie:  transport pracowniczy, paczki spożywcze produktów klienta (serki, jogurty i produkty mleczne), prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową.  Lokalizacja: Bieruń Danone oferujemy wynagrodzenie od  4500 zł brutto miesięcznie cotygodniowe paczki bonusowe w postaci produktów klienta: serki, jogurty i produkty mleczne umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) program Poleceń Pracowniczych -  zyskaj aż do 1200 zł za poleconą osobę spełniającą warunki programu transport pracowniczy z wielu miejscowości (min.

Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno) pakiet opieki medycznej Medicover oraz kartę sportową zadania kontrola jakości pakowanie produktów do opakowań zbiorczych układanie wyrobu na palety oczekujemy książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych  motywacji i chęci do pracy na dłuższy okres czasu dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, również w weekendy zdolności manualnych Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Praca na produkcji->panie/panowie->danone bieruń->transport

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: