Reklama:Operator Wózka Jezdniowego, Stanowice

Ostatnia aktualizacja 2024-04-15
Wygasa 2024-05-15
ID #2004542897
Free
Operator Wózka Jezdniowego, Stanowice
Poland, Dolnośląskie, Stanowice,
Zmodyfikowano January 23, 2024

Opis

Operator Wózka Jezdniowego Miejsce pracy: Stanowice (pow.

oławski) Twój zakres obowiązków przyjmowanie i wydawanie towarów klientom wewnętrznym i zewnętrznym, wykonywanie prac związanych z przechowywaniem towarów i dokumentacją oraz prowadzeniem gospodarki magazynowej, odpowiadanie za przyjęcia surowców do magazynu oraz wydania na produkcję zgodnie z planem magazynowania.

Nasze wymagania posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT, potrafisz umiejętnie posługiwać się wózkiem widłowym, w tym wózkiem wysokiego składu (mile widziane), posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane), jesteś zainteresowany pracą w czterobrygadowym systemie czasu pracy, jesteś dobrze zorganizowany i potrafisz współpracować w zespole.

To oferujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpłatny zorganizowany transport do pracy prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę dofinansowane posiłki w zakładowej kantynie pracowniczej dodatki z tytułu pracy w systemie czterobrygadowym atrakcyjny dodatek za pracę w nocy premia frekwencyjna miesięczny okres rozliczeniowy możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego na życie i karnetów sportowych bony z ZFŚS owocowa środa The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp.

z o.o. Czego potrzeba, aby stworzyć najlepsze snacki? Pasji, zaangażowania i radości tworzenia.

To właśnie one najlepiej opisują nasz zespół ludzi, którzy z zapałem i energią mierzą się z wyzwaniami.

Jesteśmy Lorenz Snack-World, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek.

Produkujemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i inne słone przekąski i sprzedajemy je w ponad 80 krajach na całym świecie.

Spółki Grupy Lorenz znajdują się w Niemczech, Polsce, Rosji i Austrii.

Chcesz pracować z nami dla takich marek jak Crunchips, Lajkonik czy Monster Munch? Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Operator wózka jezdniowego

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: