Reklama:Magazynier - Dostawca, Kielce

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2229446789
Free
Magazynier - Dostawca, Kielce
Poland, Świętokrzyskie, Kielce,
Zmodyfikowano July 6, 2024

Opis

Magazynier - Dostawca Miejsce pracy: Kielce Twój zakres obowiązków realizacja dostaw towaru do klienta, przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów, komplementacja sortowanie i przygotowanie towarów do wydania prowadzenie dokumentacji magazynowej Nasze wymagania prawo jazdy kat.

B bardzo dobre umiejętności prowadzenia pojazdów ciężarowych do 3,5 tony dobra znajomość topografii miasta bardzo dobra organizacja pracy własnej umiejętność pracy pod presją czasu odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę uczciwość, terminowość Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej (komplementacja, rozładunki, załadunki) To oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej miłą atmosferę i dobre warunki pracy ubezpieczenie grupowe pakiety medyczne multisport Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie spotkania integracyjne CALDO WENTYLACJA SP.

Z O. O.

Grupa Caldo jest liderem dystrybucji izolacji technicznych oraz systemów wentylacji i klimatyzacji.

Działa na rynku polskim od ponad dwudziestu pięciu lat, aktualnie posiada 15 oddziałów.

Grupa Caldo to w 100% polski kapitał.

Dbamy o naszych pracowników, m.in.

stawiając na ich ciągły rozwój.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez CALDO WENTYLACJA SP.

Z O. O.

z siedzibą w: Biskupińska 14, 30-732 Kraków (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks.

1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: krakow@caldo.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Magazynier - dostawca

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: