Reklama:Magazynier, Plock

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2233543393
Free
Magazynier, Plock
Poland, Mazowieckie, Płock,
Zmodyfikowano July 8, 2024

Opis

Polimex Operator Sp.

z o. o.

– jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, zajmująca się wynajmem i dzierżawą sprzętu budowlanego z obsługą operatorską, a także elektronarzędzi, sprzętu spawalniczego i urządzeń transportu bliskiego.

Spółka wykonuje usługi w zakresie serwisu elektronarzędzi, sprzętu spawalniczego i innych urządzeń budowlanych, w tym urządzeń specjalistycznych i nietypowych.

Firma prowadzi również doradztwo techniczne w zakresie organizacji, optymalizacji i wykorzystywania sprzętu oraz organizacji zapleczy i placów budów.

Twój zakres obowiązków: przyjmowanie dostaw wraz z kontrolą jakościową i ilościową, odpowiedzialność za fizyczny rozładunek i załadunek materiału z dostaw i wydań, fizyczne rozmieszczanie materiału we wskazanych miejscach składowania, przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji, dbanie o porządek w magazynie i jego najbliższym otoczeniu, dbałość o dokumenty magazynowe, wwozowe/wywozowe na terenie zakładu przemysłowego, kompletowanie zamówień, przygotowanie towaru do transportu, zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych materiałów, przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ.

Nasze wymagania: uprawnienia na wózek widłowy 3,5t i / lub wózek teleskopowy 5t, wykształcenie min.

średnie, doświadczenie w pracy w magazynie / magazynie elementów rusztowań, doświadczenie w zakresie rozładunków i załadunków materiałów, i urządzeń (o znacznej wartości), dobra kondycja fizyczna, dostępność w godzinach nadliczbowych również w weekendy, umiejętność pracy w zespole, skrupulatność, dokładność i sumienność.

To oferujemy: stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku, przyjazną atmosferę w ambitnym zespole, ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach, pakiet benefitów (m.in.

karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal składa się ze spółek prawa handlowego zależnych i stowarzyszonych o profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym w sektorze energetycznym, nafta, chemia i gaz, budownictwo przemysłowe i produkcja.

W skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal wchodzi spółka Polimex Mostostal S.

A.

jako podmiot dominujący oraz spółki Polimex Energetyka Sp.

z o.o., Naftoremont-Naftobudowa Sp.

z o.o., Polimex Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Polimex Operator Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Polimex-Mostostal ZUT Sp.

z o.o., Energomontaż-Północ Bełchatów S.

A., Stalfa Sp.

z o.o., Polimex Infrastruktura Sp.

z o.o.,  Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Instal-Lublin S.

A Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.

Wykorzystując w pełni zasoby Spółek, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Grupa Kapitałowa realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i za granicą.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Magazynier

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: