Reklama:Magister Farmacji (sieć Apteczna), Łukta

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2184668676
Free
Magister Farmacji (sieć Apteczna), Łukta
Poland, Warmińsko-Mazurskie, Łukta,
Zmodyfikowano June 7, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla renomowanej sieci aptek poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magister Farmacji (sieć apteczna) Numer referencyjny: 00120831 Miejsce pracy: Łukta Profesjonalna obsługa pacjentów oraz fachowe doradztwo w obszarze farmacji; Sporządzanie, wytwarzanie i wydawanie produktów leczniczych; Praca zgodna z kodeksem etyki zawodowej oraz obowiązującymi regulacjami prawnymi; Wykonywanie czynności recepturowych; Nadzór nad stanem zaopatrzenia apteki; Realizacja budżetu sprzedażowego.

Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu; Doświadczenie w pracy na stanowisku Magistra Farmacji; Troska o zdrowie pacjenta i budowanie relacji w oparciu o wzajemny szacunek; Praktyczna wiedza na temat aktualnych regulacji prawnych; Sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków; Empatia, otwartość i umiejętność pracy zespołowej.

Praca w nowo otwartej aptece w Ostródzie; Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ premie; Forma zatrudnienia: umowa o pracę/ umowa zlecenie; Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie); Dofinansowanie zajęć sportowych oraz nauki języków; Zniżki na firmowe produkty; Możliwość rozwoju; Praca w renomowanej sieci aptek.

Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Magister farmacji (sieć apteczna)

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: