Reklama:Inżynier Ds. Montażu Technologicznego, Poland

Poland, Pomeranian Voivodeship, Poland
Ostatnia aktualizacja 2024-05-21
Wygasa 2024-06-21
ID #2138418195
Free
Inżynier Ds. Montażu Technologicznego, Poland
Poland, Pomeranian Voivodeship, Poland,
Zmodyfikowano May 1, 2024

Opis

Zakres obowiązków: Nadzór prac projektowych w branży mechanicznej, Koordynacja i nadzór nad: opracowaniem dokumentacji projektowej, uzyskaniem zatwierdzeń dokumentacji przez inwestora; realizacją prac w wyznaczonym budżecie i terminie, Nadzór nad poprawnością rozwiązań technicznych, Nadzór oraz opiniowanie dokumentacji technicznej, Udział w kontrolach i inspekcjach budowy, Negocjacje z dostawcami urządzeń i usług oraz przygotowywanie zapytań ofertowych, Nadzorowanie i weryfikacja pracy podwykonawców na terenie budowy, Kompletacja niezbędnej dokumentacji odbiorowej, Współpraca z pozostałymi branżami.

Od kandydata oczekujemy: Wykształcenie wyższe techniczne, 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, Doświadczenie w pracach w branży dla sektora energetyki i przemysłu,   Prawo jazdy kat.

B, Otwartość na pracę w delegacji.

To oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Rozwój w spółce notowanej na GPW, Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj.

dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Inżynier ds. montażu technologicznego

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: