Reklama:Pomocnik Mechanika Utrzymania Ruchu, Brochów

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2213034614
Free
Pomocnik Mechanika Utrzymania Ruchu, Brochów
Poland, Mazowieckie, Brochów,
Zmodyfikowano June 29, 2024

Opis

Pomocnik Mechanika Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Brochów (pow.

sochaczewski) Twój zakres obowiązków Pomoc w utrzymaniu i naprawie maszyn i urządzeń produkcyjnych Pomoc w zapewnieniu prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych Wsparcie w wykonywaniu prac konserwacyjnych oraz monitorowaniu stanu technicznego sprzętu Uczestnictwo w przeglądach i testach urządzeń Współpraca z zespołem w celu zapewnienia ciągłości produkcji Nasze wymagania Zainteresowanie mechaniką oraz chęć nauki i doskonalenia swoich umiejętności w tym zakresie Chęć rozwoju zawodowego i dążenie do awansu na stanowisko Mechanika Utrzymania Ruchu Zaangażowanie i podejście do pracy z odpowiedzialnością Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej (w razie jej braku pomożemy w jej wyrobieniu) Gotowość do pracy w systemie zmianowym To oferujemy Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale utrzymania ruchu w renomowanej firmie Doskonalenie zawodowe i zdobycie praktycznych umiejętności od naszych doświadczonych mechaników Jasną ścieżkę awansu, z możliwością zostania Mechanikiem Utrzymania Ruchu Wprowadzenie i wsparcie od przydzielonego opiekuna, który pomoże Ci w dostosowaniu się do nowego środowiska pracy Wynagrodzenie adekwatne do Twojego zaangażowania Szkolenia techniczne i zdobywanie uprawnień refundowane przez pracodawcę HELIO S.

A.

Jesteśmy firmą, która dba o rozwój i wsparcie swoich pracowników.

Obecnie poszukujemy Pomocnika Mechanika Utrzymania Ruchu, który ma pasję do mechaniki, a także pragnienie rozwijania swoich umiejętności i kariery zawodowej.

To idealna okazja dla tych, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe lub dalej rozwijać swoje zainteresowania mechaniczne.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez HELIO S.

A.

z siedzibą w: Wyględy, ul.

Stołeczna 26, 05-083 Zaborów (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks.

1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: m.stupinska@helio.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pomocnik mechanika utrzymania ruchu

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: