Reklama:Mechanik Utrzymania Ruchu, Gdynia

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2214817425
Free
Mechanik Utrzymania Ruchu, Gdynia
Poland, Pomorskie, Gdynia,
Zmodyfikowano June 30, 2024

Opis

Mechanik utrzymania ruchu Miejsce pracy: Gdynia Twój zakres obowiązków Utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń, na których odbywa się proces przeładunkowy materiałów sypkich (usuwanie awarii, rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, pomoc przy przezbrojeniach linii); Montaż nowych oraz naprawa już zainstalowanych maszyn i urządzeń; Konserwacja zapobiegawcza, przeglądy okresowe; Dokonywanie weryfikacji zużycia podstawowych elementów części maszyn; Lokalizacja, zabezpieczenie oraz usuwanie awarii; Czytanie dokumentacji technicznej związanej z montażem mechanicznym i na jej podstawie realizacja powierzonych zadań; Prace warsztatowe jak spawanie, gięcie i otworowanie materiałów stalowych; Współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Nasze wymagania Wykształcenie min.

zawodowe (mechanik, elektromechanik lub pokrewne); Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; Samodzielności przy prowadzonych pracach; Dokładności i sumienności przy wykonywaniu czynności; Uprawnienia SEP (mile widziane), uprawnienia TDT do obsługi i konserwacji przenośników; Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy z ludźmi; Mile widziane uprawnienia na ładowarki kołowe kl.

III, podesty ruchome przejezdne(podnośniki koszowe); praca zmianowa (7:00-15:00, 15:00-23:00).

To oferujemy Zatrudnienie bezpośrednie w strukturach firmy na podstawie umowy o pracę; Atrakcyjny system wynagradzania; Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, wsparcie w losowych sytuacjach etc.; Ubezpieczenie na życie; Spotkania integracyjne.

Benefity dofinansowanie szkoleń i kursów ubezpieczenie na życie spotkania integracyjne parking dla pracowników dofinansowanie wypoczynku paczki świąteczne możliwość uzyskania uprawnień O nas Mondry Sp.

z o.o. jest firmą z kapitałem polskim, zatrudniającą 60 pracowników, świadczącą usługi przeładunkowe oraz składowania masowych produktów rolnych w Terminalu w Porcie Gdynia, Prowadzimy również handel zbożem, roślinami oleistymi i śrutą z wykorzystaniem magazynów własnych i obcych.

Stawiamy sobie ambitne cele, które osiągamy wspólnie z naszymi Pracownikami.

Inwestujemy w talenty i promujemy kulturę otwartości, uczciwości i wzajemnego szacunku.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MONDRY sp.

z o.o. z siedzibą w: Plac Porozumienia Gdańskiego 1/202, 80-864 Gdańsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: alicja.oleksyn@mondry.com.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Mechanik utrzymania ruchu

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: