To zlecenie wygasło.

Reklama:Specjalista Ds. Transportu Bliskiego Mediaexpert – Ul. Jędrzejowska 45a, Łódź

Ostatnia aktualizacja 2024-06-21
Wygasa 2024-06-20
ID #2165034757
Free
Specjalista Ds. Transportu Bliskiego Mediaexpert – Ul. Jędrzejowska 45a, Łódź
Poland, Wielkopolskie, Łódź,
Zmodyfikowano May 23, 2024

Opis

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy: Specjalisty ds.

Transportu Bliskiego Lokalizacja: Łódź, ul.

Jędrzejowska 45a Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych! Zapewnimy Ci: umowę o pracę bezpośrednio z Media Expert jasny system wynagradzania – do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny podwyższony do 40% (jeśli występują godziny nocne) program poleceń pracowniczych opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska) bezpłatną kawę i herbatę z automatu kartę Multi Sport z dofinansowaniem prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach możliwość awansu pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się” szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych strefę relaksu szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych Twoje zadania: dbanie o prawidłową eksploatację urządzeń transportu bliskiego prowadzenie dokumentacji serwisowej wózków, ewidencji kosztów oraz ilości mth zlecanie napraw do firm zewnętrznych prowadzenie wykazu oraz zamawianie części zamiennych wykonywanie drobnych prac naprawczych wózków jezdniowych podnośnikowych oraz baterii nadzór nad akumulatorownią dbanie o prawidłowy obieg FV nadzór nad przeglądami UDT Od Ciebie oczekujemy: uprawnień UDT WJO, WJK wykształcenia technicznego doświadczenia na podobnym stanowisku lub doświadczenie w mechanice pojazdowej znajomości części maszyn i technik ich montażu uprawnień SEP do 1k V (mile widziane do 15 k V) czynnego prawa jazdy kat.

B Mile widziane: uprawnienia do obsługi podestów ruchomych kat.

IP (wolnobieżne, przewoźne) To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość? Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul.

Za Dworcem 1 D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl.

Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz.

Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody.

Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich.

Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca@me.pl.

Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych.

Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Specjalista ds. transportu bliskiego mediaexpert – ul. jędrzejowska 45a

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: