Reklama:Kierownik Produkcji Suplementów Diety, Nisko

Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456711
Free
Kierownik Produkcji Suplementów Diety, Nisko
Poland, Podkarpackie, Nisko,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Kierownik produkcji suplementów diety Miejsce pracy: Nisko Twój zakres obowiązków

Nadzorowanie oraz usprawnianie procesów produkcyjnych i wprowadzanie nowych rozwiązań
Tworzenie planu produkcji
Dbałość o terminowość realizacji zleceń i wypełniania planu produkcyjnego
Planowanie, koordynowanie i nadzór działań oraz efektywności zespołu
Wdrażanie stosownych procedur produkcyjnych
Kontrolowanie zużycia materiałów stosowanych w procesie produkcji
Nadzorowanie kosztów produkcji
Przygotowywanie raportów i analiz
Negocjowanie cen z dostawcami
Nasze wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
Znajomość metodologii Lean Manufacturing i norm jakościowych
Mile widziane wykształcenie inżynierskie lub techniczne
Mile widziana znajomość branży zoologicznej
To oferujemy

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
O nas

Marka Pokusa for Health oferuje wysokiej jakości suplementy, dodatki żywieniowe, karmy i przysmaki dla psów i kotów, które produkowane są z pasji i miłości do zwierząt od 2015 roku.

Wiemy, że receptą na długie i szczęśliwe życie czworonogów jest zbilansowana dieta.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do "NIKOS" sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: Sygneczów 1, 32-020 Wieliczka (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: karolina.kochanczyk@gmail.com.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: karolina.kochanczyk@gmail.com.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kierownik produkcji suplementów diety

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: