Reklama:Inspektor Nadzoru Robót Elektrycznych, Plonsk

Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2002752686
Free
Inspektor Nadzoru Robót Elektrycznych, Plonsk
Poland, Mazowieckie, Płońsk,
Zmodyfikowano January 21, 2024

Opis

Inspektor Nadzoru Robót Elektrycznych Miejsce pracy: Płońsk Twój zakres obowiązków

Sprawowanie funkcji inspektora nadzoru w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego
Sprawowanie kontroli zgodności realizacji prac budowlanych z projektem, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej i zawartą umową
Sprawdzanie jakości wykonywanych robót
Sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających
Uczestniczenie w odbiorach technicznych
Potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, usterek
Weryfikacja kompletności i opiniowanie dokumentacji składanej przez Wykonawcę w aspekcie wymagań zawartych w kontrakcie
Reprezentowanie firmy wobec Klientów i instytucji
Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert i utrzymywaniu kontaktów z klientami
Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne – elektrotechnika, energetyka lub pokrewne
Min. 5 lat doświadczenia zawodowego – w tym w przebudowach obiektów przemysłowych
Znajomość budowy i zasad eksploatacji urządzeń elektrycznych
Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w branży elektrycznej
Znajomość przepisów w zakresie: prawa energetycznego, ochrony środowiska i przepisów BHP i p.poż.
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Umiejętność pracy w grupie
Mile widziane

Znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w Good Manufacturing Practice
To oferujemy

Umowa o pracę lub B2 B
Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 7:00-9:30)
Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, dofinansowanie karty Multi Sport, grupowe ubezpieczenie na życie PZU, spotkania integracyjne zespołowe i firmowe, nagrody jubileuszowe)
Dofinansowanie nauki języków obcych (angielski lub inne)
Możliwość uczestnictwa w PPK – Allianz
Zwrot kosztów członkostwa w Izbie Inżynierów
Programy szkoleniowe (międzynarodowe oraz lokalne) z zakresu przywództwa, umiejętności miękkich, umiejętności technicznych
Możliwość uczestniczenia w inicjatywach firmowych (konkursy, nagrody pracownicze)
Owocowe środy w biurach
Pracę w doświadczonym wielokulturowym zespole inżynierów przy międzynarodowych projektach przemysłowych
Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
ubezpieczenie na życie
owoce
spotkania integracyjne
Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.

Bilfinger Tebodin, część Bilfinger SE, to międzynarodowa firma konsultingowa i inżynieryjna zatrudniająca 1600 pracowników w 26 biurach w północno-zachodniej i środkowo-wschodniej Europie.

Bilfinger Tebodin w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) to największa grupa inżynieryjna w tym regionie, zatrudniająca 800 konsultantów, inżynierów i menedżerów na miejscu. Oprócz placów budowy na całym świecie, pracownicy są rozlokowani w biurach w 6 krajach: Czechach, na Węgrzech, w Polsce, Rumunii, Serbii, Ukrainie. Intensywne wysiłki na rzecz zjednoczenia ludzi z tych krajów owocują dostarczaniem klientom najlepszych międzynarodowych praktyk najwyższej jakości.

Bilfinger Tebodin w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) działa w czterech międzynarodowych liniach biznesowych: Doradztwie (Consulting), Inżynierii Procesowej (Process Engineering), Inżynierii (Engineering) i Zarządzanie budowami i projektami (PMC). Razem zapewniają portfolio usług dla złożonych projektów inżynierskich oraz interdyscyplinarnych i technicznych kompletnych rozwiązań, obejmujących cały cykl inwestycji. Firma jest dumna ze swojego 70-letniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej, szerokiej gamy projektów spożywczych i rolniczych, unikalnych najnowszych osiągnięć w elektrowniach wiatrowych.

Klientami Bilfinger Tebodin są międzynarodowe instytucje finansowe, organy rządowe oraz wiodące globalne i lokalne firmy reprezentujące różne branże. Bilfinger Tebodin jest między innymi partnerem firm Bayer, Bosch, Bridgestone, Cargill, Gestamp, Henkel, Lafarge Holcim, Mars, Mondelez, Sanofi, Shell, Skoda, Siemens, Viessmann, Unilever.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o. z siedzibą w: Żwirki i Wigury 16 C, 02-092 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rodo.tebodin.pl@bilfinger.com.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: rodo.tebodin.pl@bilfinger.com.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Inspektor nadzoru robót elektrycznych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: