Reklama:Technik Mechanik Silników Wysokoprężnych Pod Ziemią | Od Zaraz, Polkowice

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2203963738
Free
Technik Mechanik Silników Wysokoprężnych Pod Ziemią | Od Zaraz, Polkowice
Poland, Dolnośląskie, Polkowice,
Zmodyfikowano June 24, 2024

Opis

Mechanika i silniki to jest to, co znasz i lubisz? Stabilna praca na jedną zmianę właśnie Cię znalazła! Znasz się na mechanice i silnikach wysokoprężnych? A może lubisz się nimi zajmować, majsterkować i naprawiać? Tak, dużo pytań.

Zdaję sobie z tego sprawę, ale jeśli myślisz o odpowiedzi TAK na którekolwiek z nich to zrób krok poniżej! Zapraszam do aplikowania - porozmawiajmy o tym.

oferujemy umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie atrakcyjny pakiet premiowy dodatek relokacyjny, jeśli chcesz się przeprowadzić finansowanie nauki języka angielskiego , jeśli chcesz zadania przeprowadzanie regularnych przeglądów i napraw serwisowych silników wysokoprężnych analiza usterek i ich usuwanie, wykonywanie testów i napraw zgodnie ze ściśle określonymi procedurami technologicznymi i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, praca w podziemnych kopalniach oraz na powierzchni oczekujemy wykształcenia minimum zawodowego mechanicznego lub pokrewnych kierunków znajomości silników wysokoprężnych i innych podzespołów z nimi współpracujących doświadczenia w mechanice silników umiejętności pracy na komputerze wysokiej kultury osobistej w bezpośrednich kontaktach z klientem prawo jazdy kat.

B Zapraszam do aplikowania - porozmawiajmy o tym.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Technik mechanik silników wysokoprężnych pod ziemią | od zaraz

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: