Reklama:Chłodniarz - Serwisant, Radzionków

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2192581994
Free
Chłodniarz - Serwisant, Radzionków
Poland, Śląskie, Radzionków,
Zmodyfikowano June 14, 2024

Opis

Chłodniarz - Serwisant Miejsce pracy: Radzionków Twój zakres obowiązków wykonywanie przeglądów i konserwacji oraz naprawa i montaż urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych, tj.: agregatów skraplających, agregatów wody lodowej, przemysłowych systemów chłodzenia, systemów klimatyzacji oraz wentylacji wykonywanie przeglądów i konserwacji oraz naprawa i montaż elementów elektrycznych, mechanicznych, instalacji glikolowych, klimatyzacji i wentylacji prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Nasze wymagania aktywne uczestniczenie w życiu całego zespołu (firmy), zgłaszanie pomysłów dotyczących serwisu i ogólnego funkcjonowania.

Kładziemy duży nacisk na pracę zespołową wysoki poziom umiejętności miękkich, m.in.: dbałość o dobrą atmosferę w pracy komunikatywność, chęć do nauki i samorozwoju, życzliwość i pozytywne nastawienie do ludzi motywacja doświadczenie w montażu i serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność podstawowa wiedza z zakresu elektryki, automatyki prawo jazdy kat.

B mile widziane doświadczenie w montażu instalacji hydraulicznych.

To oferujemy pracę w zespole w którym masz wpływ ma swoje miejsce pracy umowę o pracę w pełnym wymiarze atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione jedynie od Twoich umiejętności pracę w dynamicznym zespole z ludźmi którzy rozumieją dzisiejszy rynek pracy szkolenia branżowe dla naszych pracowników pracę na wielu ciekawych, nietypowych i dużych obiektach i urządzeniach.

O nas Firma KLIMWER posiada duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze i realizacji instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.

Tworzymy zespół ludzi, w którym nie tylko my decydujemy, jak masz pracować, ale również słuchamy Twoich potrzeb i pomysłów.

Uważamy, iż tylko praca zespołowa może zbudować miejsce pracy w którym możliwość ciągłego rozwoju, przyjazne kontakty czy wpływ na swoje środowisko pracy skutkują miejscem przyjaznym dla pracownika.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez F.

H.

U.

Klimwer Werner Kroczek z siedzibą w: Wspólna 14, 41-922 Radzionków (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: a.basowski@klimwer.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Chłodniarz - serwisant

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: