To zlecenie wygasło.

Reklama:Digital Analytics Project Manager, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-06-13
Wygasa 2024-06-12
ID #2183289946
Free
Digital Analytics Project Manager, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano June 6, 2024

Opis

Chcesz rozwijać się w świecie nowych technologii związanych z gromadzeniem, przetwarzaniem i analizą danych? Masz już doświadczenie w projektach IT lub związanych z szeroko pojętą technologią w marketingu? Lubisz organizować pracę i utrzymywać relację, aby rzeczy “się działy”? Interesujesz się technologią i w świecie martech poruszasz się jak ryba w wodzie? Mamy coś dla Ciebie.

Szukamy osób na stanowisko: Digital Analytics Project Manager Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która już od 13 lat specjalizuje się wyłącznie w analityce internetowej i wykorzystaniu danych online.

Jesteśmy jednym z trzech Certyfikowanych Resellerów Google Analytics 360.

Pracujemy dla największych serwisów w Polsce.

Coraz więcej projektów realizujemy za granicą.

Jesteśmy czołowym partnerem Google w zakresie Measurement.  Obecnie poszukujemy wsparcia zespołu w zakresie prowadzenia kolejnych projektów wdrożeniowych i analitycznych, które startują w najbliższych miesiącach.  Jak będzie wyglądała praca na tym stanowisku? W skrócie Twój zakres obowiązków będzie zawierał się w następującym zakresie: Prowadzenie projektów w metodologii Scrum wraz z zespołem analitycznym Aktualizacja i realizacja planów długofalowych przy optymalnym wykorzystaniu budżetu projektowego oraz zasobów wewnętrznych Bieżąca komunikacja z Klientami i rozwój dojrzałości ich organizacji w zakresie analityki internetowej Łączenie świata biznesu ze światem analityki internetowej Dbanie o raportowanie projektowe Co powinieneś umieć? Na stanowisko Analytics Project Manager szukamy osoby z min.

3-letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów z obszaru martech (technologia w marketingu).

Powinieneś znać i rozumieć prawa rządzące marketingiem oraz być fanem nowych technologii.

Bardzo ważna jest umiejętność komunikacji z Klientem.

Jeżeli masz duszę konsultanta, to ta praca jest dla Ciebie.

Na pewno poszukujemy osoby, która posiada: Podstawową znajomość digital marketingu oraz narzędzi digital analytics Min.

3 lata w zarządzaniu projektami z obszaru IT i/lub marketingu Doświadczenie w bezpośredniej pracy z Klientem Samodzielność i wysoki poziom odpowiedzialności Znajomość metodologii Scrum Umiejętność zarządzania zadaniami i priorytetami w czasie Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+ Nie pogniewamy się, jeżeli dodatkowo posiadasz: Dobrą znajomość narzędzi klasy digital analytics (Google Analytics, Google Tag Manager itp.) Znajomość innych narzędzi Google Marketing Platform Szczegółową znajomość zagadnień digital marketingu (SEO, PPC, afiliacja) Umiejętność pisania zapytań SQL Znajomość branży ecommerce Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Jaką osobą musisz być? Szukamy osób, które chcą się rozwijać i lubią dowozić.

Wychodzimy z założenia, że dzięki pasji wszelkie rzeczy merytoryczne szybko można “nadrobić”.  Co oferujemy? Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2 B — w zależności od Twoich preferencji Wynagrodzenie B2 B: w przedziale 7.000 – 13.000 zł netto (zawiera 26 dni płatnego urlopu) Wynagrodzenie Uo P: w przedziale 6.000 – 11.000 zł brutto Twój własny budżet szkoleniowy (3% rocznego wynagrodzenia) Zdobycie doświadczenia przy największych na rynku wdrożeniach Google Analytics i rozwiązywaniu najtrudniejszych case’ów z obszaru analityki internetowej w Polsce Szybki rozwój dzięki dostępowi do unikalnej wiedzy, szkoleniom oraz doświadczonym kolegom i koleżankom, z którymi można dyskutować problemy i hipotezy ich rozwiązania Udział w innowacyjnych projektach Google z zakresu Measurement Sprzęt Apple do pracy Elastyczne godziny pracy oraz do wyboru: praca w naszym biurze w Warszawie (Al.

Rzeczypospolitej)  albo w 100% zdalnie Regularne (~2 w kwartale) spotkania w siedzibie w Warszawie połączone ze wspólnymi szkoleniami i/lub integracją Bezpłatną opiekę medyczną Medicover, Multisport, Spotify Premium Jak możesz dowiedzieć się więcej o nas oraz o pracy z nami? Jeżeli masz wątpliwości, czy to, co robimy jest dla Ciebie albo po prostu chcesz dowiedzieć się więcej - napisz maila na dolaczdo@conversion.pl Jak zostać częścią naszego zespołu? Jest to bardzo proste.

Wystarczy, że na adres mailowy dolaczdo@conversion.pl wyślesz swoje CV.

Jeżeli Twoja aplikacja będzie dla nas interesująca to skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię do zmierzenia się z zadaniem rekrutacyjnym oraz wypełnienia ankiety.

Kolejnym etapem będzie rozmowa z Twoim potencjalnym przyszłym przełożonym.

Po niej przedstawimy Ci propozycję pracy i jeżeli wszystko pójdzie ok – zaczniesz tworzyć z nami najlepszy zespół analityczny w Polsce.

Dlaczego pokochasz pracę w Conversion, gdy już do nas dołączysz? TY = ekspert Stawiamy duży nacisk na rozwój nie tylko Klienta, ale przede wszystkim Twój.

Dzięki licznym inicjatywom rozwoju kompetencji Twoja kariera razem z nami szybko wejdzie na bardzo wysoki poziom.  Pracujesz z największymi Duże firmy, to duże wyzwania.

Możliwość stawiania im czoła i rozwiązywania ich wspólnie daje ogromną satysfakcję.

Masz merytoryczne wsparcie zespołu Jeżeli masz wyzwanie – nie jesteś sam.

Nasz zespół ma unikalną wiedzę na rynku i możesz być pewny, że nie będziesz za każdym razem wyważał otwartych drzwi.

Pracujesz skąd chcesz Chcesz pracować z widokiem na morze? A może preferujesz góry.

Nie ma problemu – u nas może pracować skąd chcesz.

Jeżeli jesteś z Warszawy, to w każdy poniedziałek widzimy się w biurze w Wilanowie.

Zapraszamy! Nie czekaj, tylko aplikuj już teraz — wyślij swoje CV za pomocą przycisku "Aplikuj"

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Digital analytics project manager

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: