To zlecenie wygasło.

Reklama:Head Of Marketing, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-04-13
Wygasa 2024-04-12
ID #2093582974
Free
Head Of Marketing, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano March 31, 2024

Opis

Naszym Klientem jest ambitna, butikowa firma technologiczna, która świadczy profesjonalne usługi IT w Polsce oraz za granicą (Europa Zachodnia, Dubaj).

Odbiorcami usług są głównie duże korporacje i przedsiębiorstwa poszukujące spersonalizowanych rozwiązań IT z zakresu BI, AI, Data visualisation.

Jeśli posiadasz doświadczenie w budowaniu strategii marketingowych w obszarze B2 B, umiejętnie zarządzasz zespołem, doskonale rozumiesz świat IT i chcesz pracować w nowoczesnej organizacji, to koniecznie prześlij Nam swoje CV! Zakres obowiązków Budowa strategii marketingowej B2 B wspierającej sprzedaż usług Zbudowanie i zarządzanie zespołem marketingowym wraz z ustalaniem i egzekwowaniem KPI (obecnie na pokładzie mamy świetnego contentowca) Efektywne zarządzanie dostępnymi zasobami Zarządzanie współpracą z zewnętrznymi dostawcami Zarządzanie marketingiem B2 B Poszukiwane kompetencje Minimum 2-letnie doświadczenie w branży IT Umiejętność budowania strategii marketingowej B2 B Doświadczenie w zarządzaniu marketingiem B2 B wraz z doświadczeniem na stanowisku liderskim i umiejętnością zarządzania zespołem w tym wyznaczania i egzekwowania KPI Umiejętność tworzenia lejków marketingowych Znajomość narzędzi do raportowania i analizy danych tj.

Google Analytics oraz rozumienie digital marketingu tj.

Google Ads, FB Ads, SEO Doświadczenie w zarządzaniu współpracą z agencjami zewnętrznymi J.

angielski na poziomie min.

C1 (prowadzimy projekty wyłącznie w j.

angielskim) Oferujemy Pracę w prężnie rozwijającej się i ambitnej organizacji o butikowym charakterze Realny wpływ na rozwój organizacji Pracę zdalną lub hybrydową (mamy biura we Wrocławiu i Warszawie) Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2 B Wynagrodzenie w wysokości 15 000 – 18 000 zł brutto na umowie o pracę lub 18 000 – 21 000 zł netto na B2 B Benefity w trosce o Twoje zdrowie i rozwój: Karta Multisport lub pakiet Medicover, możliwość rozwoju kompetencji liderskich poprzez udział w dedykowanych programach, zajęcia z j.

angielskiego, dostęp do szkoleń technicznych, integracje firmowe, budżet integracyjny dla zespołu.

  Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje.

Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta.

Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Head of marketing

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: