✨ Marketing B2b Specialist ✨, Warsaw

Poland, Mazovia, Warsaw
Wygasa 2024-03-06
ID #2014023606
Poland, Mazovia, Warsaw,
Zmodyfikowano February 2, 2024

Opis

W

Promise Group

doskonalimy rynek technologiczny od 1991 roku. Posiadamy oddziały w Estonii, Litwie, Łotwie, Ukrainie oraz Czechach. Wdrażamy, integrujemy, szkolimy, wspieramy i tworzymy dedykowane rozwiązania. Naszym naturalnym środowiskiem jest technologia. Pracujemy z pasją i nawet najmniejsze potrzeby inspirują nas do rozwoju naszych rozwiązań. Wspieramy naszych Klientów w procesach wdrożenia i adaptacji rozwiązań z obszarów Business Intelligence, Data Canter i Software Asset Management oraz pomagamy w usprawnieniu pracy zespołów dzięki implementacji nowoczesnych technologii w zakresie Modern Workplace.

Szukamy osoby, która na stanowisku

Specjalisty ds. Marketingu B2 B

, wesprze nas w prowadzonych projektach i dołączy do naszego 5 osobowego zespołu.

Twoje obowiązki:

Współtworzenie i realizowanie strategii marketingowej firmy;
Odpowiedzialność za tworzenie i aktualizacje roadmap marketingowych;
Bieżący monitoring działań konkurencji i trendów branżowych;
Automatyzacja działań marketingowych (kampanie dotyczące webinarów, e-book'a);
Email marketing (opracowywanie szablonów mailingów, wysyłka, automatyzacja);
Działania

ABM;
Prowadzenie działań reklamowych

Google Adwords

zgodnie z przyjętym planem i budżetem;
Prowadzenie działań

SEO , analiza wyników i optymalizacja;
Kampanie reklamowe w social media ( Linked In, Facebook , inne);
Koordynacja i przygotowywanie materiałów sprzedażowych zgodnie z potrzebami (współpraca z Technical Content Writer i Grafikiem).

Wymagania:

Minimum 3 letnie doświadczenie w marketingu b2b;
Dobre zrozumienie marketing automation, inbound marketingu, content marketingu i account based marketingu;
Znajomość

SEO, Google Ads, Google Analytics;
Doświadczenie w prowadzeniu płatnych kampanii w social media – Linked In, Facebook;
Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków;
Samodzielność, dobra organizacja pracy, inicjatywa w działaniu;
Doświadczenie we współpracy z partnerami;
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego m.in B2 oraz języka angielskiego C1/C2 - warunek konieczny!

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy w marketingu dla branży IT;
Praca na rynku DACH.

⭐ Oferujemy:

Możliwość rozwoju kariery wraz z bardzo szybko rozwijającą się organizacją;
Stabilne zatrudnienie w firmie, działającej na rynku od ponad 32 lat;
Przejrzysty proces rekrutacji - szybka decyzja na temat dalszych kroków;
Pracę hybrydową;
Umowę B2 B;
Dofinansowanie opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty multisport, zajęć z języka angielskiego.

Zawód: ✨ marketing b2b specialist ✨