To zlecenie wygasło.

Reklama:Senior Account Manager, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-06-13
Wygasa 2024-06-12
ID #2184882096
Free
Senior Account Manager, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano June 7, 2024

Opis

Senior Account Manager Warszawa Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Klientami, dbając o ich zadowolenie i satysfakcję; Obsługa wskazanych Klientów przy projektach z obszaru eventy, BTL, digital, non standard, aktywacje - dla klienta premium z branży alkoholowej; Zarządzanie i rozwijanie projektów Klientów zgodnie z wewnętrznymi procesami; Zarządzanie pracą zespołu projektowego; Przygotowywanie prezentacji, kosztorysów i harmonogramów; Przygotowywanie i udział w ofertach przetargowych; Monitowanie rynku i działań konkurencyjnych marek oraz wdrażanie najnowszych trendów do strategii działań; Stała współpraca z działami wewnątrz agencji: kreacja, design, produkcja, digital; Monitorowanie harmonogramu oraz czasu przeznaczonego na realizacje zadań, optymalizacja pracy zespołu projektowego; Rozwiązywanie bieżących problemów projektowych i utrzymanie płynności pracy; Podsumowanie i rozliczenie realizowanych projektów.

Nasze wymagania Min.

3-letnie doświadczenie w pracy w agencji kreatywnej / eventowej w dziale Client Service (warunek konieczny) na podobnym stanowisku; Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem; Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kilku projektów równocześnie; Znajomość języka angielskiego na poziomie min.

B2; Samodzielność i inicjatywa w działaniu; Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientami, zdolność budowania trwałych i pozytywnych relacji z Klientem, wysoka kultura osobista; Praktyczna wiedza dotycząca planowania działań strategicznych i kreatywnych oraz umiejętność współtworzenia prezentacji Nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz poszukiwanie nowych rozwiązań; Umiejętność planowania pracy własnej i zespołu projektowego, nastawienie na realizację uzgodnionych celów Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie z obszaru komunikacji marketingowej i eventów; Ciekawe projekty dla globalnych marek; Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań; Dogodną lokalizację – biuro vis-à-vis Łazienek Królewskich Jesteśmy niezależną grupą marketingową HOLO Group, w skład której wchodzą: Holo Events, agencja kreacji Picture Perfect, Iskry Digital oraz producent materiałów POS Warren’s.

Działamy na rynku od 15 lat.

Specjalizujemy się w event marketingu, projektowaniu graficznym, strategii, digitalu oraz produkcji.

Obecnie nasz team tworzy ponad 80 osób.

Innowacyjność rozwiązań HOLO to mieszanka eksperckiej wiedzy i niesztampowe osobowości teamu.

Dołącz do naszej Agencji jako Senior Account Managera aby wspierać zespoł Client Service i zarządzać projektami dla Klientów agencji.

Zainteresowany? Jeśli czujesz, że ta rola została stworzona dla Ciebie i chcesz dołączyć do naszego zespołu, nie czekaj! Aplikuj teraz i zacznij swoją podróż w miejscu, gdzie Twoje umiejętności i pasje będą docenione i rozwijane.

Zbudowaliśmy silny zespół specjalistów z obszaru konceptów strategicznych i kreacji, event marketingu oraz digitalu.

Innowacyjność naszych rozwiązań to mieszanka eksperckiej wiedzy i nieszablonowych osobowości naszego teamu.

Zobacz co na Ciebie czeka… Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Holo Sp.

z o. o.

z siedzibą w: Podchorążych 71/7, 00-722 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

Wcelu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: Informacje: Lokalizacja: Warszawa Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska Dodano: 27.

5.

2024 Praca na stanowisku - aktualna Możesz wybierać z bardzo szerokiej gamy ofert pracy - naszym celem jest posiadanie jak najszerszej oferty pracy Bądź pierwszym, który odpowie na nowe oferty pracy Wszystkie oferty pracy w jednym miejscu(od pracodawców, agencji pośrednictwa pracy i innych portali) Wszystkie usługi dla kandydatów do pracy są bezpłatne Praca Warszawa - Ciekawe oferty pracy w okolicy: Warszawa Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach Warszawa: Inne oferty pracy w Twoim mieście Warszawa Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach #J-18808-Ljbffr

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Senior account manager

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: