Reklama:Ajent Prowadzący Salon Prasowy, Deblin

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2232495781
Free
Ajent Prowadzący Salon Prasowy, Deblin
Poland, Lubelskie, Dęblin,
Zmodyfikowano July 8, 2024

Opis

Ajent prowadzący salon prasowy Miejsce pracy: Dęblin Twój zakres obowiązków prowadzenie salonu prasowego pod znaną marką "Trafika", zgodnie z know-how Tabak Polska Sp.

z o.o. realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych Nasze wymagania osoby uczciwe, odpowiedzialne, otwarte i lubiące kontakt z ludźmi gotowe do prowadzenia własnej działalności gospodarczej przedsiębiorcze i nastawione na sukces pozytywnie nastawione do klienta zaangażowane, optymistyczne i zmotywowane do pracy potrafiące obsługiwać komputer To oferujemy w pełni wyposażony i zatowarowany salonik prasowy wypracowany koncept sprzedaży oparty na wieloletnim doświadczeniu atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników sprzedaży doskonale dobrany asortyment stabilną współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej koszty utrzymania saloniku po stronie Tabak Polska profesjonalne szkolenie w pełni przygotowujące do prowadzenia salonu prasowego wsparcie i doradztwo w zakresie prowadzenia biznesu wsparcie marketingowe oraz atrakcyjne nagrody za wyniki sprzedażowe Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi Kandydatami.

TABAK POLSKA Sp.

z o.o. www.tabakpolska.com.pl Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, prowadzącą obecnie sieć ponad 180 salonów prasowych na terenie całego kraju! Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się na jakich zasadach i kto będzie je przetwarzać Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tabak Polska Sp.

z.o.o z siedzibą w Wrocławiu (53-609) ul.

Fabryczna 14.

Podane przez Panią/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres 2 miesięcy od dnia zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu jej wycofania, lecz nie dłużej nie przez okres 2 lat o dnia przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Odbiorcami danych osobowych będą podmioty publikujące ogłoszenia o pracę, dostawcy systemów zarządzania rekrutacjami, dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Tabak Polska Sp.

z o.o. oraz wspierające ich bieżącą obsługę na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych zgodnie z art.

28 RODO. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: biuro@tabakpolska.com.pl

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Ajent prowadzący salon prasowy

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: