To zlecenie wygasło.

Reklama:Manager Ds. Sprzedaży Stolarki Okiennej (inwestycje Deweloperskie), Gdańsk

Ostatnia aktualizacja 2024-06-16
Wygasa 2024-06-15
ID #2187126803
Free
Manager Ds. Sprzedaży Stolarki Okiennej (inwestycje Deweloperskie), Gdańsk
Poland, Pomorskie, Gdańsk,
Zmodyfikowano June 9, 2024

Opis

Manager ds.

sprzedaży Stolarki Okiennej (inwestycje deweloperskie) Gdańsk, pomorskie Manager ds.

sprzedaży Stolarki Okiennej (inwestycje deweloperskie) Gdańsk Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska Manager ds.

sprzedaży Stolarki Okiennej (inwestycje deweloperskie) Miejsce pracy: Gdańsk Naszym klientem jest jeden z producentów stolarki okiennej.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów końcowych (głównie deweloperzy / generalni wykonawcy / biura projektowe ) oraz budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych.

Twój zakres obowiązków Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów końcowych z sektora deweloperskiego / generalnych wykonaców Analiza rynku oraz identyfikacja potencjalnych szans sprzedażowych Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji Utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami Realizacja założonych celów sprzedażowych Współpraca z działem produkcji i logistyki w celu zapewnienia terminowości realizacji zamówień Monitorowanie działań konkurencji i trendów rynkowych Wymagania pracodawcy Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą B2 B, preferowane w branży budowlanej lub stolarki okiennej Znajomość rynku inwestycji deweloperskich Umiejętność budowania relacji i prowadzenia skutecznych negocjacji Silna orientacja na osiąganie wyników Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność zarządzania czasem Prawo jazdy kat.

B otwartość na oczekiwania finansowe (B2 B lub umowa o pracę) po szkoleniu wstępnym, praca w pełni zdalna / mobilna dodatkowe prowizje za realizowanie sprzedaży niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy, laptop, telefon duże możliwości do zagospodarowania rynku (pierwsze tego typu stanowisko w firmie) wsparcie działu marketingu, produkcji, logistyki służbowy telefon do użytku prywatnego służbowy samochód do użytku prywatnego komputer do użytku prywatnego ryczałt na paliwo Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.

j.

Dz. U.

z 2016 r. , poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informacje: Lokalizacja: Gdańsk Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska Dodano: 5.

6.

2024 Praca na stanowisku - aktualna Praca Gdańsk - Ciekawe oferty pracy w okolicy: Gdańsk Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach Gdańsk: Inne oferty pracy w Twoim mieście Gdańsk Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach #J-18808-Ljbffr

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Manager ds. sprzedaży stolarki okiennej (inwestycje deweloperskie)

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: