To zlecenie wygasło.

Reklama:Ux/ui Designer, Katowice

Ostatnia aktualizacja 2024-06-12
Wygasa 2024-06-11
ID #2183289949
Free
Ux/ui Designer, Katowice
Poland, Śląskie, Katowice,
Zmodyfikowano June 6, 2024

Opis

O Nas Innovation Software to 40+ osobowy Software House specjalizujący się w opiece i rozwoju, a także budowie od podstaw zaawansowanych rozwiązań IT.

Pracujemy zarówno z Klientami(-kami) z Polski, jak i z zagranicy… i stale się rozwijamy! Szukasz 100% zdalnej pracy, w której będziesz mógł/mogła wykorzystać swoje doświadczenie oraz realizować ciekawe zadania dla Klientów(-ek) z różnych branż? Lubisz uczyć się nowych rzeczy i wdrażać je w praktyce, a także dzielić swoją wiedzą z innymi Członkami/Członkiniami Zespołu? Zapraszamy do Innovation! W IS cenimy elastyczność i samodzielność.

Nie znajdziesz u nas korpo-praktyk jak spotkanioza, micromanagement czy monotonne procesy.

Pracujemy w pełni zdalnie, a godziny współpracy możesz dostosować pod siebie.

Naszym Współpracownikom(-czkom) chcemy zapewniać stałą możliwość rozwoju - jeżeli czujesz, że dany projekt Ci tego nie zapewnia, możesz go zmienić.

Ważna jest dla nas sprawna komunikacja i dobre relacje.

Jesteśmy dla siebie pomocni, każdy jest u Nas traktowany równo i z szacunkiem, niezależnie czy jesteś Juniorem(-ką), Seniorem(-ką) czy Managerem(-ką).

Kogo szukamy? Do Naszego Zespołu szukamy kreatywnego(-ej) UX/UI Designera(ki), który(-a) zaprojektuje dla nas na początek strony i materiały graficzne na użytek naszej firmy, a następnie wesprze nas we współpracy z klientami od strony graficznej.

Szukamy osoby kreatywnej, która ma już portfolio i umie dobrze przełożyć wizję i oczekiwania na projekty graficzne oraz zadba o spójną i estetyczną identyfikację wizualną naszych marek (również Grav ITy oraz Market Monitor ).

Oto główne zadania które na Ciebie czekają: projektowanie stron internetowych na użytek naszej firmy projektowanie materiałów graficznych na użytek naszego działu marketingu i sprzedaży - grafik, szaty graficznej ofert itd.

projektowanie materiałów firmowych, przykładowo może to być nasz Culture Book współpraca z innymi działami: HR, sprzedaż, marketing oraz w przyszłości z naszymi Project Managerami i klientami w zakresie badania oczekiwań i wizji oraz przekładania ich na projekty wizualne Czego od Ciebie oczekujemy? znajomość Webflow - to będzie must-have na sam początek znajomość narzędzi do prototypowania, np.

Figma, oraz innych narzędzi potrzebnych do projektowania wszelkiego rodzaju materiałów brandowych pierwsze doświadczenie w projektowaniu stron/aplikacji/materiałów marketingowo-sprzedażowych/brandowych poparte portfolio umiejętność odpowiedniego badania potrzeb i przekładania tego na projekty graficzne ze świadomością ograniczeń technologicznych we wdrażaniu umiejętność projektowania estetycznych, responsywnych i użytecznych stron, aplikacji, materiałów marketingowych, sprzedażowych czy HRowych - czyli zaprojektowania i zadbania o szeroko pojęty branding i jego spójność, umiejętność projektowania ścieżek, nawigacji i testowania użyteczności swoich projektów   Co oferujemy? współpraca w oparciu o umowę B2 B lub umowę zlecenie podwyżkę zaraz po okresie próbnym (3 miesiące), a następnie co roku płatne dni wolne otwartość na Twoje pomysły i inicjatywy - widzisz, że można coś zrobić lepiej? chętnie wdrożymy to w życie - nie mamy skamieniałych procesów brak długich spotkań online (tzw.

spotkaniozy) i calli, które mogłyby być mailem ;) stabilność zatrudnienia i jasne zasady współpracy dobra atmosfera - traktujemy się wszyscy na równi, akceptujemy popełnianie błędów i wspólnie się na nich uczymy sprzęt - możesz pracować na swoim lub dostaniesz od nas wszystkie potrzebne narzędzia - w zależności od Twoich preferencji i potrzeb dostęp do platformy do nauki języka angielskiego budżet szkoleniowy Proces rekrutacji Przesłanie CV za pomocą formularza.

Nasza HR Managerka zapozna się z Twoją aplikacją oraz wróci do Ciebie z informacją zwrotną.

Krótki interview z HR Managerką - Mileną.

Po zapoznaniu się z Twoją aplikacją, zaprosimy Cię na krótką, luźną rozmowę online (około 30 minut) na Google Meets.

Chcemy Cię lepiej poznać, opowiedzieć o IS oraz porozmawiać o obustronnych oczekiwaniach.

Zadanie rekrutacyjne.

Do wykonania asynchronicznie, w dogodnym dla Ciebie czasie.

Chcemy sprawdzić Twoje umiejętności praktyczne na podstawie zadania powiązanego stricte z tym, za co będziesz u Nas odpowiedzialny(-a).

Rozmowa z naszym CEO - Grzegorzem.

Przed podjęciem współpracy Grzegorz również chciałby Cię poznać oraz omówić wykonane przez Ciebie zadanie :) Witamy w Innovation! Wygląda ciekawie? Nie czekaj, APLIKUJ!

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Ux/ui designer

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: