Reklama:Doradca Energetyczny B2b, Kraków

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2212061199
Free
Doradca Energetyczny B2b, Kraków
Poland, Małopolskie, Kraków,
Zmodyfikowano June 28, 2024

Opis

Jesteśmy polską firmą, która od ponad 10 lat realizuje misje transformacji energetycznej klientów biznesowych, gospodarstw rolnych oraz klientów indywidualnych.

Od 2013 roku systematycznie rozwijamy się, powiększając grono wykwalifikowanych pracowników i współpracowników.

W 2022 staliśmy się częścią międzynarodowej grupy energetycznej EDP, działającej na 29 rynkach na 3 kontynentach.

EDP jest czwartą co do wielkości firmą produkującą energię wiatrową na świecie, a 75 procent wytwarzanej przez nią energii pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Obecnie EDP dostarcza energię elektryczną i gaz do ponad 9 milionów klientów.

Nasze działania napędza wizja bardziej ekologicznej, energooszczędnej i zrównoważonej przyszłości.

Zatrudniając ponad 12 000 pracowników, grupa EDP jest obecna w całym łańcuchu dostarczania energii elektrycznej oraz w działalności związanej z komercjalizacją gazu.

EDP jest czwartą co do wielkości firmą produkującą energię wiatrową na świecie, a 75% wytwarzanej przez nią energii pochodzi ze źródeł odnawialnych.

EDP dostarcza energię elektryczną i gaz do ponad 9 milionów klientów.

Grupa EDP weszła na giełdę Euronext Lisbon w 1997 roku.

Spółki EDP Brasil i EDP Renewables są również notowane na giełdzie.

Naszym celem jest osiągnięcie 100% neutralności klimatycznej do 2030 roku, a zrównoważony rozwój jest częścią DNA firmy, dlatego grupa EDP jest członkiem Dow Jones Sustainability Index.

● Działamy w branży, która się dynamicznie rozwija – wzrost o 182% rok do roku, ● Jesteśmy jedną z wiodących firm fotowoltaicznych w Polsce, ● Zdobywamy prestiżowe wyróżnienia, jak Dobra Marka czy European Quality Certificate, ● Naszych ludzi wspieramy technologią i narzędziami, które ułatwiają pracę, ● Wyznajemy zasadę, że dachów wystarczy dla wszystkich – na tym opiera się nasza kultura dzielenia się wiedzą w firmie i sprzedaży, ● Samodzielność nie oznacza u nas, że będziesz jak samotny John Wayne zmierzać w kierunku zachodzącego słońca po wyniki – na każdym etapie inwestycji działamy razem, ● Codziennie kilkadziesiąt naszych własnych ekip monterskich pracuje na dotrzymanie składanych Klientom obietnic, co do terminu i jakości.

Opis stanowiska ● Doradztwo i sprzedaż innowacyjnych rozwiązań OZE dla klientów z sektora B2 B, ● Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długoterminowych relacji, ● Prowadzenie spotkań oraz konsultacji, ● Dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta biznesowego, ● Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych.

Wymagania ● Min.

2 letnie doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2 B (lub dla Klienta biznesowego) (mile widziane w branży OZE), ● Ponadprzeciętna realizacja indywidualnych planów sprzedaży w obecnej organizacji, ● Determinacja w dążeniu do celu, wysoka aktywność oraz pełne zaangażowanie, ● Doświadczenie w komunikacji i negocjacji z klientem biznesowym oraz konsekwencja w działaniach ● Praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE oraz czynne prawo jazdy kat.

B Oferujemy ● Samochód służbowy, kartę paliwową, laptop, telefon służbowy, dedykowany CRM, materiały marketingowe, ● Praca zdalna, spotkania z klientami na terenie województwa małopolskiego.

● Bardzo wysoka prowizja sprzedażowa bez górnego limitu, ● Bonus kwartalny, ● Umawianie spotkań z klientami biznesowymi przez nasze doświadczone Call Center, ● Wyjątkowe produkty PV oraz szeroki wybór własnych rozwiązań finansowych dla firm, m.in.

PV as a Service, Raty, ● Profesjonalne szkolenia produktowe prowadzone przez ekspertów z branży, ● Możliwość rozwoju i awansu w strukturach międzynarodowej grupy EDP, ● Prywatna opieka medyczna Medicover, ● Medicover Sport.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Doradca energetyczny b2b
Zdalny:

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: