To zlecenie wygasło.

Reklama:Specjalista Ds. Marketingu Produktowego (e-zdrowie), Kraków

Ostatnia aktualizacja 2024-06-14
Wygasa 2024-06-13
ID #2082191673
Free
Specjalista Ds. Marketingu Produktowego (e-zdrowie), Kraków
Poland, Małopolskie, Kraków,
Zmodyfikowano March 21, 2024

Opis

Specjalista ds.

marketingu produktowego (e-Zdrowie) at Comarch S.

A.

/ Pracuj w Marketingu Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds.

marketingu produktowego (e-Zdrowie) Lokalizacja: Kraków Ogłoszenie Bezpośrednie Szczegóły oferty: Jesteś kreatywny, dobrze zorganizowany i gotowy do działania? Chcesz realizować się w marketingu produktowym? Nasz zespół poszukuje osoby, która z łatwością zrealizuje kompleksowe działania marketingowe dla produktów z grupy Io T.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w marketingu, dołącz do nas jako Specjalista ds.

marketingu produktowego.

Sprawdź szczegóły oferty i aplikuj! PROFIL PRACOWNIKA Wykształcenie wyższe Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1) Doświadczenie w: - organizacji eventów - tworzeniu angażujących treści - prowadzeniu działań promocyjnych w Internecie Podejmowanie samodzielnych decyzji i inicjatyw Komunikatywność, kreatywność TWOJE ZADANIA Współtworzenie strategii marketingowej dla produktów z grupy Io T Realizacja kampanii produktowych w Internecie Tworzenie treści produktowych oraz współpraca z content marketerem/grafikiem/animatorem Prowadzenie oficjalnych profili produktowych Io T w social media (np.

Linked In) Organizacja e-eventów/webinarów Współpraca z influencerami Planowanie, analiza podjętych działań, raportowanie na temat wyników DLA CIEBIE Możliwość realizacji ciekawych projektów marketingowych w segmencie Io T Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in.

poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności (np.

Comarch ONrun/ONbike) Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne i Med24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie: Dodano dnia: 24-06-2021 Podziel się Reklama: Comarch S.

A.

www Zobacz wszystkieoferty Comarch S.

A.  Reklama Załącz CV Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT Zaznaczam wszystkie zgody Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń).

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy Recaptcha requires verification.

I'm not a robot re CAPTCHA Privacy - Terms Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji Stwórz darmowe CV Nasze serwisy branżowe Pracuj w IT Pracuj w Sprzedaży Pracuj w Finansach Pracuj w HR Pracuj w Mediach Pracuj w Marketingu #J-18808-Ljbffr

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Specjalista ds. marketingu produktowego (e-zdrowie)

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Comarch S.a.

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: