To zlecenie wygasło.

Reklama:Crm & Marketing Automation Specialist, Łódź

Ostatnia aktualizacja 2024-06-16
Wygasa 2024-06-15
ID #2182333199
Free
Crm & Marketing Automation Specialist, Łódź
Poland, Wielkopolskie, Łódź,
Zmodyfikowano June 5, 2024

Opis

Kim jesteśmy? Useme to platforma działająca od 2013 roku, dzięki której freelancer może zdobyć nowe zlecenia, wystawić fakturę bez własnej działalności gospodarczej i zabezpieczyć wynagrodzenie w umowie z nowym klientem, a zleceniodawca może znaleźć i rozliczyć swoich podwykonawców.

Od lat jesteśmy liderem rozliczania pracy zdalnej w Polsce, a teraz także w Europie Centralnej oraz Wschodniej.

Kogo szukamy? Szukamy pasjonata lub pasjonatki marketing automation z doświadczeniem w zarządzaniu narzędziami CRM.

Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, jest proaktywna i dąży do ciągłego doskonalenia procesów (+spełnia poniższe wymagania), to wysyłaj do nas swoje CV! Nasze wymagania: Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w marketing automation Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min.

B2 (komunikatywnie) Masz doskonałe umiejętności analityczne z możliwością przełożenia danych na praktyczne insighty Masz naturalną chęć do ulepszania procesów poprzez testowanie i eksperymentowanie Jesteś osobą proaktywną w analizie działań i szukaniu nowych rozwiązań Lubisz w pełni wykorzystywać techniczne możliwości narzędzi (głównie Hub Spota) Znasz podstawy RODO Mile widziane: Znajomość Hub Spota (Marketing Hub i Service Hub) Doświadczenie w automatyzacji sprzedaży i customer service Twoje obowiązki: Wdrażasz automatyzacje i inne kreacje w Hub Spot: workflows, e-maile, powiadomienia, landing pages, formularze, listy itp.

Przeprowadzasz testy A/B i eksperymenty Proaktywnie tworzysz i analizujesz raporty Dbasz o pełne wykorzystanie technicznych aspektów Hub Spot (Marketing Hub + Service Hub) Oferujemy: Wynagrodzenie 8-10 K brutto (Uo P) Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej w centrum Wrocławia Zajęcia z angielskiego Kartę Multisport Prywatną opiekę medyczną Rozwój zawodowy poprzez szkolenia i konferencje Jak wygląda proces rekrutacji? Zbieramy CV do dnia 14 czerwca 2024.

Rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami.

Zadania rekrutacyjne.

Rozmowa rekrutacyjna.

Decyzja o zatrudnieniu i oferta! lub informacja zwrotna.

Dołącz do nas i przekonaj się, jak fajnie może być w pracy!

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Crm & marketing automation specialist

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: