Reklama:Junior Data And Systems Specialist | Mars Young Professionals Program | Mars Wrigley, Warszawa

Ostatnia aktualizacja 2024-04-17
Wygasa 2024-05-17
ID #2071530873
Free
Junior Data And Systems Specialist | Mars Young Professionals Program | Mars Wrigley, Warszawa
Poland, Mazowieckie, Warszawa,
Zmodyfikowano March 14, 2024

Opis

Job Description : Junior Data and Systems Specialist | Mars Young Professionals Program | Mars Wrigley Lokalizacja: Warszawa (praca hybrydowa)Wynagrodzenie: 7000zł brutto/miesięcznie Czas trwania programu: 12 miesięcy Program Mars Young Professionals to więcej niż staż.

Program powstał z myślą o tych, którzy znajdują się na początku swojej kariery zawodowej i od samego jej startu chcą zdobywać kluczowe kompetencje i niezbędne umiejętności, a przy tym nie boją się wyzwań.

W ramach programu, na 12 miesięcy, wcielisz się w rolę specjalisty/specjalistki w dziale Strategic Revenue Management i zostaniesz liderem/liderką prawdziwego projektu biznesowego.

To pierwszy krok, aby wejść do świata Mars i zostać z nami na dłużej.

Twój zakres obowiązków: Czy szukasz sposobów na zwiększenie innowacyjności w oparciu o dane oraz strategii skoncentrowanych na klientach?Na tym stanowisku będziesz łączyć sferę technologii oraz sprzedaży i marketingu.

W zespole Data & Systems będziesz tworzyć najnowocześniejsze narzędzia i zarządzać danymi w celu uzyskania optymalnej wydajności.

Będziesz mieć wpływ na realizację naszej strategii Perfect Store mającej na celu zwiększenie zadowolenia klientów i sukcesu marki.

Podczas Programu MYP będziesz skupiony/a na wdrażaniu lokalnego narzędzia raportowania- platformy, która umożliwi zespołom sprzedaży i marketingu bardzo szczegółową analizę i lepszą realizację działań w sklepach.

Zbierzesz potrzeby, zrealizujesz prace i będziesz zarządzaćswoim projektem.

Czego się nauczysz? zarządzania złożonością korzystania z nowych technologiiefektywnego rozwiązywania problemów To oferujemy: umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia po programie elastyczny czas pracy oraz możliwość łączenia pracy zdalnej z pracą z biurasystem premiowy uzależniony od wyników biznesowychpełen pakiet benefitów: najlepszą opiekę medyczną, dofinansowanie karty sportowej i wydarzeń kulturalnych, ubezpieczenie na życie, pakiet oszczędnościowy, bonus świątecznybonus relokacyjny, jeśli dołączenie na program będzie wymagało od Ciebie relokacji (powyżej 100km)możliwość zabierania do biura psa Nasze wymagania: Poszukujemy ambitnych, nastawionych na działanie i współpracę osób, które są otwarte na naukę i nowe wyzwania, orazbardzo dobrze znają język angielski posiadają doświadczenie zawodowe maksymalnie do 5 lat (doświadczenie w trakcie studiów jak najbardziej się w to wlicza!)Nie masz doświadczenia, ale szybko się uczysz, masz duże ambicje i pasję do pracy w tym obszarze? Nie ma problemu, nauczymy Cię wszystkiego, co wiemy.

Twoja przyszłość zaczyna się dziś. Aplikujjużteraz!#LI-KC1 Mars is an equal opportunity employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability status, protected veteran status, or any other characteristic protected by law.

If you need assistance or an accommodation during the application process because of a disability, it is available upon request.

The company is pleased to provide such assistance, and no applicant will be penalized as a result of such a request.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Junior data and systems specialist | mars young professionals program | mars wrigley

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Mars

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: