Reklama:Germanista / Germanistka, Wrocław

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2226822006
Free
Germanista / Germanistka, Wrocław
Poland, Dolnośląskie, Wrocław,
Zmodyfikowano July 5, 2024

Opis

Germanista / Germanistka Miejsce pracy: Wrocław Twój zakres obowiązków tworzenie treści do kursów językowych online, korekta treści w języku niemieckim i polskim, wsparcie w tworzeniu pozostałych materiałów do nauki na naszej platformie.

tworzenie angażujących treści dla użytkowników platformy (np.

quiz językowy, lekcje na temat bieżących wydarzeń na świecie).

Nasze wymagania ukończone studia licencjackie (preferowana filologia niemiecka; mile widziane specjalizacje nauczycielskie lub tłumaczeniowe), wyróżniająca się znajomość niuansów i zasad języka niemieckiego, bardzo dobra znajomość ortografii i interpunkcji języka polskiego, dociekliwość i umiejętność weryfikacji treści za pomocą dostępnych źródeł internetowych, dbałość o detale i lekkość wypowiedzi pisemnych, wysoki poziom kultury osobistej i otwartość na ludzi, samodyscyplina i umiejętność pracy w zespole w ramach określonych terminów, lekkie pióro.

Mile widziane doświadczenie w tworzeniu językowych materiałów edukacyjnych, zacięcie marketingowe, bycie na bieżąco z trendami w internecie, kreatywność.

To oferujemy praca na pełny etat i elastyczny czas pracy, możliwość skorzystania z karty Multisport, możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej LUX MED, darmowe kursy językowe - dla Ciebie i Twoich bliskich, budżet szkoleniowo-rozwojowy, przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole, pracę zdalną lub hybrydową (Wrocław).

Benefity dofinansowanie nauki języków dofinansowanie szkoleń i kursów możliwość pracy zdalnej elastyczny czas pracy spotkania integracyjne brak dress code’u kawa / herbata możliwość skorzystania z karty Multisport możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole Lang Media Sp.

z o.o. Jako germanista będziesz odpowiadać za współtworzenie kursów językowych i innych materiałów edukacyjnych na platformie e Tutor liczącej ponad 1 500 000 użytkowników.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Lang Media Sp.

z o.o. z siedzibą w: Mariana Rapackiego 5, 53-021 Wrocław (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks.

1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: iod@etutor.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Germanista / germanistka

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: