To zlecenie wygasło.

Reklama:Mid Frontend Developer React Nextjs, Wrocław

Ostatnia aktualizacja 2024-05-20
Wygasa 2024-05-20
ID #2133359746
Free
Mid Frontend Developer React Nextjs, Wrocław
Poland, Dolnośląskie, Wrocław,
Zmodyfikowano April 27, 2024

Opis

Mid Frontend Developer (React/Next.js) - wynagrodzenie: 16.000 + VAT To może być oferta dla Ciebie, jeśli: szukasz firmy, z którą chciałbyś się związać na długie lata, chcesz robić rzeczy, które realnie na co dzień pomagają innym w pracy, cenisz sobie work-life balance i chcesz mieć spokojną pracę, w której bez problemu zachowasz równowagę między czasem pracy, czasem dla rodziny i dla siebie, bierzesz odpowiedzialność za projekty Ci powierzone i można na Tobie polegać, jesteś samodzielny, bardzo dobrze radzisz sobie z podejmowaniem decyzji i zarządzaniem własną pracą, jednocześnie utrzymując wysoką jakość i terminowość realizacji zadań.

To zdecydowanie NIE JEST oferta dla Ciebie, jeśli: szukasz jedynie kolejnego przystanku w karierze i niedługo będziesz chciał szukać nowej pracy, jeśli tylko trafisz na lepsze wynagrodzenie (my szukamy ludzi na lata), chcesz pracować wyłącznie przy najciekawszych i najbardziej ambitnych projektach (np.

AI, kryptografia), tworzonych wyłącznie w super-nowoczesnych technologiach (dla nas ważniejsze jest tworzenie oprogramowania autentycznie pomagającego użytkownikom, a nie technologiczne efekciarstwo), chcesz łączyć pracę u nas z pracą dla innej firmy.

Kilka słów o nas Coraz Lepsza Firma powstała dlatego, że wierzymy w to, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki ludziom przedsiębiorczym, którzy – zamiast narzekać – biorą życie w swoje ręce.

Wszystko, co robimy, służy temu, by ich wspierać.

Na naszych szkoleniach pokazujemy nowy sposób prowadzenia biznesu.

W ramach usług konsultingowych towarzyszymy Przedsiębiorcom na tej drodze, inspirujemy do odważnych zmian, wspieramy wiedzą i sprawdzonymi narzędziami.

Pomagamy im budować firmy, z których będą dumni… Możemy też śmiało powiedzieć, że Coraz Lepsza Firma to świetne miejsce pracy.

Zdobyliśmy bowiem certyfikat Great Place to Work, osiągając przy tym spektakularny i wyjątkowo rzadko spotykany wynik w badaniu satysfakcji pracowników wynoszący 96%! Tak dobry wynik sprawił, że w konkursie na Najlepsze Miejsce Pracy Polska 2022 znaleźliśmy się w gronie 5 najlepszych firm.  Co będziesz u nas robić? W ramach naszej grupy kapitałowej mamy osobną spółkę, która stanowi taki wewnętrzny software house tworzący i rozwijający oprogramowanie na nasze potrzeby.

Dwa główne projekty dzisiaj to: 1) Autorskie oprogramowanie łączące: stronę internetową z własnym systemem CMS, panel klienta z częścią edukacyjną (e-learning), rozbudowany CRM dla sprzedawców i pracowników obsługi klienta, elementy ERP: moduł do faktur, windykacji automatycznej, moduł do obsługi wysyłki paczek, integracje z systemami księgowymi, kurierskimi, raporty finansowe, etc., elementy marketing automation (lead generation, maile i smsy marketingowe i obsługowe, integracje z zewnętrznymi systemami).

Obecnie tworzymy nową wersję tego oprogramowania, dodając nowe funkcjonalności.

Dodatkowym wyzwaniem jest zrobienie tego w taki sposób, by zachować pełną ciągłość działania firmy i bezstresowo przejść ten proces wymiany starego oprogramowania na nowe.

2) Aplikacja mobilna CLF: a.

aplikacja audio dla klientów CLF służąca do odtwarzania zakupionych szkoleń i kursów (podobna w działaniu do Storytel lub Audible) b.

technologia:  frontend: React Native backend: Symfony Naszym celem jest rozwój tych aplikacji oraz uruchamianie kolejnych projektów (głównie wewnętrznych, ale w przyszłości również komercyjnych).

Dziś zespół składa się z: 2 developerów backend 1 senior developera frontend testerki analityka biznesowo-systemowego (dodatkowo na zewnątrz zlecamy tematy Dev Ops i UX/UI Design – stałe współprace zewnętrzne) Chcemy mieć w tym zespole dwóch developerów od frontendu, więc Twoją rolą byłoby dołączenie do takiego frontendowego duetu.  Dodatkowe informacje techniczne (stack, narzędzia i metodyki) : backend – PHP/Symfony, frontend – React/Next.js, Typescript, react-query, Storybook, Jira, Git Lab, AWS.

Metodyka pracy: kanban.

No i warto podkreślić, że mamy bardzo solidną dokumentację systemową, która daje jasność programistom, co dokładnie mają robić i jak system ma działać.  Oferowane warunki praca, w której chcesz zostać na długie lata (nie bez przyczyny znaleźliśmy się w gronie TOP5 pracodawców w Polsce ), praca, która na serio pozwala na prawdziwy work-life balance – pracujemy tylko 6,5 godziny dziennie (32,5 godziny tygodniowo) w elastycznych godzinach, które sam ustalasz (w przedziale 5:00–22:00), bo wiemy, że jeśli chcesz być w życiu szczęśliwy, to trzeba zachować harmonię różnych obszarów życia, a praca jest tylko jednym z nich, praca całkowicie zdalna w modelu „no-office”, czyli możesz pracować, gdzie tylko chcesz (o ile jest tam dobry dostęp do internetu), umowa: B2 B , wynagrodzenie stałe: 16.000 zł + VAT / miesiąc, 26 płatnych dni wolnych w ciągu roku (plus oczywiście wolne wszystkie święta i dni ustawowo wolne), wszystkie narzędzia potrzebne do pracy dostaniesz od nas: wysokiej klasy laptop (lub komputer stacjonarny, jeśli wolisz), dodatkowe monitory, potrzebne oprogramowanie - wszelkie tego typu koszty bierzemy na siebie, wsparcie doświadczonego tech leada , od którego będziesz mógł się uczyć, jak być jeszcze lepszy w tym, co robisz (m.in.

dzięki regularnym Code Review), ogromne możliwości rozwoju , bo wiemy, że warto inwestować w naszych pracowników – będziesz mieć dostęp do naszych platform szkoleniowych, firmowej biblioteki, własny budżet na zakup książek na koszt firmy oraz dodatkowych szkoleń (bez limitów kwotowych), jeśli tylko okażą się potrzebne.

Wymagania Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki: masz postawę i cechy opisane na początku ogłoszenia, umiesz pracować zdalnie – jesteś samodzielny, komunikatywny, umiesz pracować w zespole oraz zarządzać swoim czasem, by codziennie dostarczać konkretne efekty, masz min.

3 lat doświadczenia w tworzeniu frontendu dla aplikacji webowych , świetnie znasz Java Script, React i Next.js, umiesz pisać wysokiej jakości, wydajny kod z wykorzystaniem Type Script, znasz zagadnienia związane z REST API oraz korzystasz z react-query, masz doświadczenie w używaniu narzędzi takich jak Cypress, Jest, Enzyme, React Testing Library, Storybook, mile widziane: dobra znajomość i doświadczenie w React Native (zaakceptujemy też, jeśli nie masz doświadczenia, ale chcesz się React Native nauczyć), jesteś dopasowany do naszego Zespołu i "stylu bycia" Coraz Lepszej Firmy, (dokładnie zapoznaj się z opisem naszej kultury organizacyjnej i uczciwie oceń, czy do nas pasujesz).

Chcesz aplikować? Jeśli już wiesz, że to właśnie Ciebie szukamy, prześlij nam swoje CV w PDF-ie i odpowiedz na poniższe pytania: Dlaczego uważasz, że pasujesz do naszej kultury organizacyjnej? Które Twoje cechy najbardziej pomagają Ci w byciu dobrym developerem? Opisz kilka projektów w jakich brałeś udział w przeszłości i czego Cię one nauczyły? UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje.

Lubimy uczciwe zasady i jasno oczekujemy, że włożysz wysiłek w to, aby pokazać, że to Ciebie szukamy.

Powodzenia!

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Mid frontend developer react nextjs

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: