Reklama:Partner Marketu Alkoholowego Duży Ben, Wrocław

Ostatnia aktualizacja 2024-07-19
Wygasa 2024-08-19
ID #2234984950
Free
Partner Marketu Alkoholowego Duży Ben, Wrocław
Poland, Dolnośląskie, Wrocław,
Zmodyfikowano July 9, 2024

Opis

Partner marketu alkoholowego Duży Ben Miejsce pracy: Wrocław Twój zakres obowiązków Jako nasz Partner, na podstawie umowy o współpracę, będziesz prowadzić sklep Duży Ben zgodnie ze standardami firmy.

Zbudujesz swój zespół i będziesz dbać o aktywne podejście do sprzedaży.

Z pomocą wielu narzędzi, które od nas otrzymasz, będziesz realizować cele biznesowe.

Razem z nami będziesz zmieniać rynek alkoholowy w Polsce na lepsze! Nasze wymagania Gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej Zaangażowanie i motywacja do pracy Przedsiębiorczość Umiejętności zarządzania i motywowania zespołu Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu Zaangażowanie w obsługę klienta i aktywne podejście do sprzedaży Dyspozycyjność do odbycia 10-dniowego szkolenia Doświadczenie w handlu – mile widziane To oferujemy Atrakcyjne warunki współpracy Gotowy i wyposażony sklep Brak kosztów najmu oraz brak opłat za media Pracę z łatwym asortymentem bez krótkiego terminu ważności Darmowe szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie współpracy Stałe wsparcie operacyjne oraz marketingowe Dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających prowadzenie sklepu Możliwość rozwoju poprzez prowadzenie kolejnych sklepów Benefity dla Ciebie i Twoich pracowników: Ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, zniżkę na zakupy w Dużym Benie, zniżkę na paliwo Wiedzę i doświadczenie jednej z największych polskich firm – Eurocash S.

A.

Grupa Eurocash - Duży Ben Duży Ben to największa sieć marketów alkoholowych w Polsce, która liczy ponad 300 sklepów w 11 województwach.

Nowoczesny koncept naszych sklepów sprawia, że jesteśmy blisko naszych klientów oferując im atrakcyjne ceny i szeroki wybór.

Naszą misją jest sprawienie, aby zakupy alkoholowe były przyjemnością.

Dlatego prowadzimy nasze sklepy trzymając wysokie standardy, które doceniają klienci i chętnie do nas wracają.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.

Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Partner marketu alkoholowego duży ben

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: